Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
..2η απογευματινη γυρω στις 11 λοιπον στο 86οροφο..ευγενικη σουπερ τσατσα μας παρουσιαζει μονη της τη στελλα σε φουλ προγραμμα..βαριομουν να περασω απ ολα τα σπιτακια με φουλ προγραμμα ειχα κ ενα κολλητο αγαμητο μαζι να μ τα πρηζει κ μπηκα μιας κ η κοπελα βγηκε χαμογελαστη στη παρουσιαση κ μου βγαλε γενικα οτι δε θα χασω στο δωματιο κ ας μην ειναι κ κουκλα οπως αλλες στον ιδιο δρομο..τεσ πα..μπηκε μετα απο κανα 15 λεπτο στο δωματιο μιας κ ηρθε κοσμος στο σαλονι , ο οποιος ευτυχως για μενα εφυγε,πολυ καλη διαθεση λιγο μπιρι μπιρι, κανονικο σωμα αρμονικο στηθη, αναλογιες, δεν εστιασα σε κυταριτισες κτλπ κ δεν ειδα κατι κ ουτε θα μ ενοιαζε κιολας.
ΦΟ ΒΕ ΡΟ τρομπονι με βλεμματα που ουτε γκομενα μου δε μου χει ριξει, πηγα να χυσω στη πιπα απ τη καυλα, οοοοοχι λεω ,καβαλα με cow girl ,,ωραια αισθηση κ φοβερη τραμπάλα απο παρτη της..πηγε κ κει να με τελειωσει κ λεω παλι οοοοοοοοοχι καργιολακι, τωρα κολο! Κρεμα ισα ισα με το δακτυλο κ εισοδος με το χερι της στη σουφρα..ωραια επιφωνηματα ιχ μιχ αχ κ.σε 20 πιστονιες ηρθε το τελος..
Λοιπον πιο πολυ με ερεθισε το οτι δεν ειχε ιχνος τουπέ κ ψωνιου οπως μερικες στο κουρμπέτι, με χαμογελο ηρθε κ εφυγε κ χαλαλι της γιατι κ γω με χαμογελο εφυγα απο κει..μπραβο στη στελλα εγινε στανταρακι εως οτου βρεθει κατι ισαξια φιλοτιμο με φουλ προγραμμα..υγιαινετε κ γαματε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
521
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού