Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228188
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη μου κριτικη για ανεξάρτητη κοπέλα απο το σαιτ.Δεν σχεδίαζα να γραψω. Μικρη η εμπειρια μου στον κλάδο, αρα μενω πίσω σε αντικειμενικότητα, καθως δεν εχω συναντησει πολλες, για να εχω μετρο σύγκρισης. Παρολα αυτα αν δεν κολυμπήσεις δεν μαθαινεις μπάνιο, για αυτο και πηρα την απόφαση να γραψω μια κριτικη, που και λίγα θα προσφερει στο κοινό, λογω περιορισμένης αξιοπιστειας (ισως ειμαι περισσοτερο γεναιόδωρος η τσιγγουνης τωρα, απο οτι θα ειμαι στο μελλον), και οι κρτικές για την κοπέλα ειναι πολλες, αλλα τουλάχιστων θα μάθω απο τα οποια λαθη κανω. You' ve been warned.

Ραντεβου ευκολο με τηλέφωνο και μυνηματα. Την περίμενα στο ξενοδοχειο, ηρθε στην ωρα της. Η εμφάνιση της ειναι skinny γυρω 1.70, δεν προσεξα ιδιαιτερα. Δεν εχει μεγαλο κωλο ειναι λιγο χαλαρός και πεσμενος απ' εξω, αλλα απο μεσα δειχνει κοπέλα που γυμναζόταν παλια, κυρίως σε γραμωση. Βυζι πλαστικό, αλλα εμενα μου αρεσε. Το πρόσωπο της ειναι σχετικα καλό αλλα δεν ξερω να περιγραψω πρόσωπα . Αυτο που μου εμεινε, ηταν ενα περίεργο βλέμμα. Σαν να προσπαθουσε να σε ψυχολογήσει και να σε διαβασει. Δεν μιλαει ελληνικα με προφορά. Αρα δεν κανει για φιλόλογος. Στα αρχιδια σας ε; Και εμενα, παμε παρακατω. Δεν υπάρχει πρόβλημα στην συνεννοηση και στο σοσιαλ (ισως δυσκολευτει σε 1 2 λέξεις). Αν και λιγο μαγκωμενη οπως ειναι φυσικο στην αρχη, ειναι δεκτικη στο χιουμορ και ευχαριστη προσωπικότητα, και οσο σπάει ο πάγος ανοιγεται περισσότερο, και κανει και αυτη πλακα. Αλλα δεν ανοιχτηκε αρκετα, ωστε να μπορεσω να την ψυχολογήσω καλυτερα. Δειχνει παντως λιγο κουρασμενη. Ελεγα να της κανω και πρόταση γαμου, αλλα κρινοντας απο το επιθετο της, ηταν παντρεμενη με τον τζεημς μποντ, και ειπα να μην μπω ανάμεσα τους. Ειχε ενα listerine για το διάλειμα για οσους αναρωτιουντε για την υγιεινη της. Δεν ξερω την μαρκα,και δεν κοβω και το πουλι μου για το ποσο αποτελεσματικη ειναι. Κατι ηξερε ο κατακουζινος με το betadine για ολες τις χρησεις, και ειχε ησυχο το κεφάλι του υποθετω. Αυτα θυμαμαι, ωρα για αγωνα.

Στα του αγωνα ξεκινησαμε με γλωσσοφιλα, και μετα το γυρισαμε σε 69. Δεν διαπιστωσα περίεργες μυρωδιες. Πιπα κανει deepthroat, παιζει με γλώσσα, και γενικα οπου σε πετυχει σε ρουφηξε. Ξεκινάω σε cow και μετα ιεραποστολικα, και πάνω εκει εγινε το χειροτερο σενάριο. Χτυπάει η γαμημενη πόρτα με τους καφέδες.Το εχει η μοιρα μου ειτε σε μπουρδελο παω, ειτε σε ξενοδοχειο να χτυπάει η πόρτα γαμω την τυχη μου μεσα. Γυφτια ξεγυφτιά, επειδη η παναγια δεν φταιει σε τιποτα , με βλέπω στο επόμενο ραντεβου να παιρνω παραγγελία απο την κοπελα πριν φτασει. Περα απο την πλάκα πηγα να παρω καφεδες τους καφέδες στην συνεχεια δεν πρόλαβα καν να ξαπλωσω και τον άρπαξε απο το κρεβατι και πιπωνε οσο ημουν ορθιος. Και ξανα συνεχισαμε μεχρι να ερθει το τελος.Δεν ρωτησα για cim. Ειμαι λιγο ανθρωπιστης με τους απογόνους μου, και δεν ηθελα να τους ταισω στην λυσσαρα, και τους αφησα στην καποτα. Καφεδακι, η κοπέλα με ρωτησε αν καπνίζω. Δεν με ενοχλει το κάπνισμα, και της προτεινα ο ιδιος να κανει τσιγαρο αν θέλει.Στο σοσιαλ ειπαμε 2-3 μαλακιες, δεν λεω τι (Τα εν οίκω μη εν δήμω) και συνεχισαμε δευτερο γυρο. Προσπάθησα να τελειωσω δευτερη φορα αλλα αν και το πάλεψε η κοπέλα και την γάμησα λίγο, δεν καταφερα να τελείωσω. Πάνω κατω τα ίδια με τον α'γυρο. Δεν βιάστηκε να φυγει απο το δωμάτιο και μιλησαμε λιγο ακομα. Σο τέλος με χαιρέτησε με ενα ακομα φιλι.

Καλή παρουσία, πέρασα καλά, η κοπέλα το πάλεψε. Δεν ξερω αν θα την ξανασυναντουσα,γιατι πρέπει πρωτα δω τι προσφέρουν οι άλλες. Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, Kimi13, Eisenfaust και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2017
Απλά απολαυστικός !!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
TG
The Godfather
(Updated: 12 Σεπτεμβρίου, 2017) 12 Σεπτεμβρίου, 2017
Τη πάτησα πρόσφατα συναγωνιστή και μου την έσπασε και εμένα η παραγγελία. Εγώ όμως δεν είχα μπει μέσα ακόμα... Απορώ εσύ, πως σου πήγε η καρδιά και βγήκες από το παράδεισο για να ανοίξεις τη πόρτα. Γλώσσα

Ωραία και απολαυστική κριτική. Καπέλο
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι η εναλλακτικη που ειχα ηταν να την αφησω να χτυπαει την πόρτα και να στηνει αυτι.
15 Σεπτεμβρίου, 2017
τηλεφωνο μπορεις να μου δωσεις ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4