Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 229 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ορμόμενος απο τις θετικες κριτικες και μια και κατεβηκα στη Αθηνα απο Κυριακη λογω επαγγελματικου ραντεβου νωρις τη Δευτερα πηγα να δω την περιφημη Σονια.
Με υποδεχτηκε ο κυριος τσατσος ο οποιος εκανε μια τρομερη διαφημιση στη κοπελα. Τι τουρμπο την ελεγε, τι S-400 πυραυλικο συστημα, οτι εχει πατησει σε κοκκινο χαλι καλλιστιων οτι ειναι 19χρονο μωρακι οτι ειναι τρομερη στο τρομπονι. Ολα αυτα τα ελεγε λιαν παραστατικα και με ζηλο. Μαστορα του λεω, αν ειχα εταιρεια θα σε επερνα για πλάσιε.
Η Σονια ηταν στο δωματιο και εντωμεταξυ το σαλονι γεμισε. Ευτυχως ημουν πρωτος στη σειρα. Ειχε περασει ενα 12λεπτο και η Σονια ακομα μεσα. Ζητησα νερο και ο κυριος μου εφερε πλαστικο ποτηρι και με σερβιρε απο μπουκαλι.
Μετα απο 2 λεπτα βγηκε η Σονια.
Κορμαρα,ποδια ατελειωτα, κωλος βραζιλιανικων προδιαγραφων (πεταχτος), ψεγαδι μηδεν, μεση δαχτυλιδι, βυζακι 2αρι στητο με ωραια παταχτη ρωγα, λαιμος κυκνου, ματια τσακιρικα.
Εδωσα το κυανουν παραβολο και περασα.
Το δωματιο καλο για τη Φυλης, κλιματιστικο και παραθυρο φωταγωγος που το ανοιξα για να ανανεωθει ο αερας. Νιπτηρας και καλογερος για τα ρουχα.
Ηλθε η Σονια, καθησε στο κρεβατι και ενω ορθιος μου καθαριζε τον φουτσο. Μου τον καβλωσε καθαριζοντας και αρχισα ενα mouthfacking στο ορθιο. Επειδη δεν ειχα θεα το κορμι της ειπα να ξαπλωσουμε.
Η πιπα της δεν ειναι βαθεια αλλα ειναι πολυ αισθησιακη. Γλυφομπουκωνει το κεφαλι καταπληκτικα και κοιταει λαγνα. Ενω πιπωνε επαιζα με τις ρωγιτσες της και χαιδευα τα μακρυα μαλλια της.
Περασαμε σε σταση 69. Το κλειτοριδομουνακι της φρεσκοτατο και γλυκο σαν πεπονι. Η πιπα συνεχιστηκε για αρκετη ωρα και φοβηθηκα μη χυσω.
Της ειπα να με καβαλλησει. ΠΟλυ καλο cow girl. Οσο καβαλαγε εγλυφα τα πανεμορφα βυζακια της (τα καλυτερα που εχω δει εδω και πολυ καιρο) και μαλαζα το κωλαρακι της.
Περασαμε σε ιεραποστολικο. Σηκωσα τα χιλιομετρικα ποδια της ψηλα και αρχισα να σφυροκοπω. Μετα τα εσπρωξα προς τα πισω,, εφερα το μουνι πιατο και συνεχισα. Η σημετοχη του μωρου ηταν αληθοφανης σε ολες τις στασεις με καυλωτικους αναστεναγμους. Πριν μου φυγουν τα φλοκια την γυρισα πισωκολλητα.
Στην αρχη μου επεσε μπροστα αλλα της ειπα να σηκωθει στα τεσσερα και να κολλησει πανω που. Υπακουσε και συνεχιστηκε το σφυροκοπημα που κατεληξε σε ενα παρατεταμενο χυσιμο με θεα τα βυζια της και τα καυλοματια της στο καθρεπτη. Εβαλε το χερι στο φουτσο επιασε τη ποτα και σιγα σιγα βγηκε.
Αριστη η Σονια, την συστηνω, δουλευει μονο απογευμα (5.30 με 11.30) σε αυτο το σπιτι και καμμια φορα απεναντι στο 65Α (οπως μου ειπε).
Πριν φυγω ειπα στο κυριο οτι στην αρχη τον θεωρησα υπερβολικο αλλα ομως ειχε δικιο. Η Σονια ειναι ενας πανεμορφος πυραυλος του σεξ.
Καλη βδομαδα σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, παλαιμαχος, STAVROS6969 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού