Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανη βολτα στην Φυλης.. κ αφου ειχαμε ριξει πολυ περπατημα ανεβαινω στην Φιλιπιδου στο πανω μαγαζι.Η κοπελα μου λεει εχει κατεβει κατω κ σε λιγο θα ανεβει.Ενω περιμενα καμποση ωρα βαρεθηκα κ λεω θα παω απο κατω να δω.Τελικα την ωρα που κατεβηα κατω βλεπω ενα ξανθο αγγελο με μια πουκαμισα να ανεβαινει πανω κ να κατεβαινει μετα στο κατω μαγαζι.Ειχε πολυ κοσμο κ εφυγα για μια βολτα με προοπτικη να ξαναπερασω σε λιγο.Οπως κ εγινε.Με αναγνωρισε αμεσως κ περασαμε δωματιο αφου την ακουσα να κανει ντουζακι πιο πριν.Της λεω το στορυ οτι την περιμενα πανω κτλ... οποτε με συμπαθησε.Η κοπελα ειναι γυρω στα 22-23.. με ομορφα μετρια βυζακια ..και προσωπο σαν να εχεις ριξει καμια συμφοιτητρια σου απο το ΤΕΙ... μπηκα ολοκαβλωτος..αρχισαμε προκαταρτικα... της εγλυψα το πεντακαθαρο μουνακι...μετα γυρισαμε σε 69.. με deepthroat και γλυψιμοαρχιδιων.. μετα μου εκανε λιγο ισπανικο .. και μετα με καβαλησε κ καταχτυπιοταν πανω μου... στην συνεχεια την γυρισα στα 4... με θεα την κολοτρυπιδα την οποια ομως δεν την δινει.. μετα γυρισαμε σε ιεραποστολικο μεχρι που ενιωσα να χυσια να ερχονται οπου εβγαλα την καποτα κ τελειωσα στο στηθος της με την κοπελα να βγαζει καβλωτικα βογκητα!!!!Σιγουρα θα την ξανασυναντησω!!!Πολυ καλο κοριτσι... πεντακαθαρο... κ υποθετω οτι αν εισαι καλος κ ευγενικος μαζι της σιγουρα θα σου δωθει μεχρι εκει που δεν παει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
47
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 COSTISsss, masonry, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού