Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Iωάννα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη συμπαθητικής εμφανίσεως, λεπτή,με ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους,μικρό στήθος. Το πρόγραμμα της είναι κανονικό και μέσα στο δωμάτιο κάνει τα απολύτως βασικά παρόλο που σε ερώτηση μου για 69 η απάντηση ήταν θετική.
Σαν κοπέλα είναι ήπιων τόνων και ευγενική.Μπήκε στο δωμάτιο με ένα χαμόγελο αμηχανίας καθώς με βρήκε να πλένομαι στον νιπτήρα και της έκανα νόημα να περάσει μέσα. Δεν ομιλεί Αγγλικά και ούτε Ελληνικά και γενικώς η επικοινωνία μας ήταν μηδενική. Δεν υπήρξαν ιδιαίτερα προκαταρκτικά, απλά ήρθε στο πλάι στο κρεββάτι και άρχισε ένα άτεχνο handjob κοινώς μαλακία με σκοπό να μου τον σηκώσει και να περάσει προφυλακτικό. Εγώ όσο έπαιζε τον πούτσο μου της χάιδευα το μουνάκι της. Χωρίς προκαταρκτικά αγκαλιές και φιλιά δεν είχα έρθει σε επαρκή στύση και η κοπέλα επέμενε σε μαλακία. Της έδειξα να με χαιδέψει και να με γλύψει για να καβλώσει αλλά όσες φορές της το είπα απλά μου είπε χαμογελώντας "Νο". Τελικά φτιάχτηκα μόνος μου επιστρατεύοντας ότι πιο βρώμικο είχα στο μυαλό μου. Η κοπέλα μόλις είδε ότι η στύση ήταν επαρκής φόρεσε το προφυλακτικό.
Το τσιμπούκι της ήταν κανονικό και έχανε αρκετά σε αίσθηση λόγω του πλαστικού. Βέβαια αν η κοπέλα ξέρει να κάνει καλή πίπα και με προφυλακτικό μπορεί να έχει κάποιος πολύ καλή αίσθηση. Αλλά της Ιωάννας ήταν ένα κανονικό τσιμπούκι. Μου έκανε τσιμπούκι για αρκετή ώρα όσο την χούφτωνα. Πρωτύτερα της είχα ζητήσει 3 φορές να περάσουμε σε 69 για να την γλύψω και εγώ αλλά αρνήθηκε με ευγενικό τρόπο,παρόλο που η στάση αυτή συμπεριλαμβανόταν στο πρόγραμμα.
Στο σεξ η πρώτη στάση έγινε με την κοπέλα απο πάνω μου και σε απόσταση. Δηλαδή με το σώμα της σε κατακόρυφη,κάθετη θέση με το σώμα μου. Το μουνάκι της ήταν στενό και η κοπέλα πονούσε όσο την γάμαγα. Έμεινε στην στάση αυτή κοκκαλωμένη, πολλές στενές επαφες δεν επιδίωκε. Όσες φορές της ρούφηξα τις πρησμένες ρώγες των βυζιών της από τις εκφράσεις του προσώπου της κατάλαβα ότι δεν γούσταρε κάτι τέτοιο.
Στο πισωκολητό πήρε σωστή θέση και όσο την γαμούσα μπορούσα να βλέπω τον πούτσο μου να χώνεται στο στενό μουνάκι της. Δεν την κάρφωσα δυνατά γιατί η κοπέλα φαινόταν ότι πονούσε και το σεβάστηκα.
Και στο ιεραποστολικό η κοπέλα δεν έκλεβε απλά δεν επεδίωκε πολλές στενές επαφές.
Για το τέλος αφαίρεσα το προφυλακτικό για να τελειώσω στο σώμα της κοπέλας.Είχε υπάρξει σχετική συνεννόηση πριν περάσω στο δωμάτιο. Μιας και η κοπέλα δεν είχε ιδιαίτερη συμμετοχή και μιας και εγώ είχα τελειώσει πιο πριν με άλλη κοπέλα της είπα ότι μπορεί να πηγαίνει. Πάντως η κοπέλα είχε μείνει περιμένοντας με να ολοκληρώσω. Αυτό το λέω με πάσα ειλικρίνεια, αν και έκανε τα βασικά ήταν ευγενική και ελαστική με τον χρόνο σε λογικά πάντα πλαίσια.Άρχισε να ντύνεται, με κοίταξε απολογητικά με χαμόγελο και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μπορώ να πω ότι η Ιωάννα είναι μία νόστιμη κοπέλα, είναι καινούρια και δεν έχει σχετική προυπηρεσία, στο σεξ κάνει τα βασικά χωρίς να κλέβει, Στενές επαφές χάδια,αγκαλιές φιλιά,γλυψιματάκια δεν προσφέρει. Πιασίματα στο σώμα της αφήνει. Το 69 το αποφεύγει. Κατά την γνώμη μου την κοπέλα πρέπει να την δοκιμάσει κάποιος που είναι αρκετά φορτωμένος.Δηλαδή δεν έχει κάνει σεξ.Κοινώς είναι για να φύγουν τα χονδρά που λέμε εκλαικευμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού