Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεγάλο χαμόγελοΝα προσθέσω και εγω την εμπειρία μου εδω, μια που τώρα μόλις πήρα και αυτό το κορίτσι. Είμουν τσάρκα και βγαίνοντας απο το 65 απέναντι βλέπω αυτόν τον τσάτσο του 84Α να ἐχει βγεί στο δρόμο και να ταίζει κάτι γατάκια, και μια άλλη τσατσά του μιλούσε απο εκει γύρω... Τον ρωτάω εκείνη η ωραία κοπέλα είναι εδω τώρα, ναι μου λεει πέρασε σε λίγο βγαίνει, τραβάει κουπί τώρα ! έλεγε με την τσατσά οτι του έκανε 700 ευρώ σε μια εβδομάδα ! βγαίνει η Σόνια κουνιστή, μικρή ψηλή Ρουμάνα μελαχρινή με ίσιο μαλί κάτω απο τους ώμους, άσπρες γόβες που την κάναν ακόμα πιο πανήψηλη, γυμνό βυζάκι κανονικό και με όμορφες ρόγες, τέλειο σώμα, με αγκαλιάζει γειά σου όλο γλύκες, θα μπείς μου λεει και φυσικά λεω μωρό μου, μπήκα και όταν ήρθε μετά ήμουν όρθιος και με ξαναγκαλιάζει, με ρώτησε αν την έχω ξαναπάρει, και άρχισα να της γλύφω τις ρόγες όπου είχαν καυλώσει σταδιακά και τις έπαιζα και με τα δάκτυλα να τις νοιώσω.
Ξάπλωσε μου λεει, με ρωτάει με ή χωρίς προφυλακτικό, με λεω, και με αρχίζει σε μια ωραία πίπα με μια στάση πλάγια όπου μου ρίχνει ματιές πονηρές και έχει το πόγι ανοιχτό ώστε εγώ της χάιδευα το υπέροχο μουνάκι και ακούμπαγα και το κωλαράκι με το δάχτυλο περαστά χωρίς να φέρνει καμιά αντίρηση, μετά απο λίγο με ρωτάει αν θέλω να το βάλουμε η να σινεχίσει πίπα, οπότε της λεω συνέχισε μου αρέσει, τι ευγένεια !.
Κατόπιν τη σταματάω και της λεω έλα πισωκολητό, εκει την έπαιρνα ενω κοιτιώμασταν και οι δυο δίπλα στον καθρέπτη, και μετά σήκωσα το ένα μου πόδι να την πάρω λίγο πιο πλάγια και της έριξα λίγες ψιλές στα κωλομέρια, άρχισε να δείχνει οτι της αρέσει και να κάνει ωραία βογητά, μετά απο λίγο έχυσα αλλά δεν βιάστηκε να βγω, φιλάκι στο στόμα λίγη συνομιλία και με χαιρέτησε.
Συνολικά θα πω οτι το κοριτσάκι είναι αστέρι και καθαρό χωρίς πολές αλοιφές, με ωραία αίσθηση, προσφέρει και 69 το μενού αλλά εγω περιορίστηκα στο νορμάλ πρόγραμμα καθότι την παίρνει πολύς κόσμος μια φορά μπήκε και δεν έντεξα και βγήκα φούλ δωμάτια και και μια 6-7 στο σαλόνι. Αξίζει πρώτα απο όλα απο ευγένεια και ομορφιά.ΠροσκύνημαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, mkavlos, haker301978(1) και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2017
Μονο 20 πελατες την βαρδια?Χμμμ;
11 Σεπτεμβρίου, 2017
Έχεις δίκιο είναι υπέροχη
11 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πήγα στις 5.30 μμ γίνονταν χαμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3