Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιτέλους τη συνάντησα....Κουλ
Έχω χάσει το λογαριασμό για το πόσες φορές δοκίμασα να τη δω, σήμερα μου έφυγε το άχτι...Παρόλο που φαινομενικά υπάρχουν πιό εντυπωσιακές επιλογές αυτή τη στιγμή στη Θεσσαλονίκη είχα καρφωθεί στην Τόνια. Δεν είχα όρεξη για κασκαντεριλίκια αφού είχα σχεδόν 2 βδομάδες να τον μπήξω κάπου και έτσι δεν κοίταξα καμμία άλλη. Η προηγούμενες κριτικές της με προετοίμασαν για μια κοπέλα εργάτρια στο σεξ που θα προσπαθούσε να με κάνει να περάσω καλά....Και έτσι έγινε.
Ωραίο κορίτσι, κορμί λαμπάδα, ψηλή και λεπτή. Το μόνο μείον το μικρό βυζάκι, αλλά το προσπερνάς.
Πρόσωπο συμπαθητικό, με πολύ όμορφα μάτια και ωραίο χαμόγελο.
Νέα στο κουρμπέτι και φαίνεται, με τα θετικά και τα αρνητικά στοιχεία βέβαια.
Θετικά το ότι δεν έχει κουραστεί ακόμα και δείχνει εξαιρετική διάθεση στο να σε ικανοποιήσει. Στα μείον η απειρία, πχ. στην πίπα. Το προσπαθεί, αλλά δεν το έχει ακόμα.
Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη και προσέχει αρκετά την υγιεινή της, όχι όμως με τρόπους που σου σπάνε τ'αρχίδια όπως κάποιες άλλες που έρχονται στο κρεβάτι με τα κατσαριδοκτόνα στο χέρι έτοιμα για ψέκασμα...Μαλακία
Αναφέρθηκε εδω μέσα ότι δεν είναι ελληνίδα, εμένα δεν με πολυαπασχολούν τέτοια θέματα και δεν ενδιαφέρθηκα να ρωτήσω λεπτομέρειες....το μυαλό μου το είχα στον κώλο της.Έρωτας
Στο σεξ δεν λέει όχι σε τίποτα, έπεσε και ένα τρυφερό κωλογαμήσι που εξελίχθηκε σε λίγο πιό δυνατό απ'ότι θα έπρεπε από πλευράς μου και η κοπέλα δεν το πάλαιψε.Κατσικογάμης Εντάξει, έφταιγα εγώ, μια φυσιολογική κοπέλα είναι, όχι πορνοστάρ για να αντέξει σε έντονους ρυθμούς. Και μάλλον το γραφείο έκανε φάουλ εδώ αφού δεν πρέπει να την ενημέρωσαν ότι ήθελα κώλο για να προετοιμαστεί κατάλληλα...
Στήνεται εξαιρετικά στα 4 και το θέαμα είναι άκρως καυλωτικό. Τελείωμα στο στόμα και στο στήθος της. Ξεφύγαμε λίγο στο χρόνο αλλά δεν είπε τίποτα και έκανε ότι χρειάστηκε για να τελειώσω και 2η φορά.

Γενικά την τοποθετώ στα πολύ θετικά κορίτσια που έχω πάρει αν και δεν υπήρξε αυτό το κάτι που σε κάνει να θες να μη φύγεις από το δωμάτιο, αν και μάλλον σε αυτό έφταιγα πάλι εγώ, ακόμα πιωμένος από το προηγούμενο βράδυ και με 2 ώρες ύπνο...
Φωτό έβαλα επεξεργασμένες επειδή δεν φαίνονται τα τατουάζ που έχει, μην κόψω τη φόρα σε κανέναν, πολύ ωραία είναι και της πάνε, ειδικά όταν την έχεις στα 4.....τίποτα το υπερβολικό.
Κορμί δεν παίρνει 9 ή 10 λόγω μικρού βύζου. Κατά τα άλλα όλα υπέροχα.
Υπηρεσίες πιστεύω έχει περιθώρια βελτίωσης γι'αυτό και δεν βάζω 10 στη σχέση απόδοσης/τιμή...αν συνεχίσει με την ίδια διάθεση θα πάει πολύ καλά.
Εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ πάντως αν υπάρχει σαν επιλογή στη Θεσσαλονίκη.

Το γραφείο για άλλη μια φορά εξαιρετικό στην επικοινωνία, πραγματικά οι καλύτεροι και ξεχωρίζουν με διαφορά από τους υπόλοιπους, θα το λέω συνέχεια, τα καλά να λέγονται. Υστερούν στην ποικιλία, σε τίποτα άλλο. Και είναι εμφανές ότι έχουν κανόνες συμπεριφοράς για όλες οι κοπέλες τους. Όσες έχω συναντήσει ήταν όλες ευγενέστατες, ακόμα και όσες δεν ταιριάξανε τα χνώτα μας...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού