Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον , φιλος ξηγηθηκε σπιτι , ηθελα να παρω την ομοσταυλη Τονια , αλλα με προλαε αλλος κορυφαίος συναθλητης ....του το χρωσταω ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα, ρωτησα και το διπλανο γραφειο , την ωρα που ηθελα ομως , δεν.....
Λεω , τωρα ;;; ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ με Ολγα. Ψαχτηκα , πλεροφορίες πουθενα...
Ηρθε λοιπον η Ολγα, με τις φωτογραφιες μοιαζει με προσπαθεια πολυ...ασε που ηρθε πολυ σπορ και λητα ντυμενη...δεν εδειχνε σεξυ...απο μακρια δεν προκαλουσε με τιποτα ....απο κοντα κλασσικο Ρωσοσλαβικο προσωπο με ωραια ματια οχι τιποτα τρελο αλλα πολυ ηρεμο και γλυκο . αν την εβλεπες στο δρομο ετσι ντυμενη δεν θα κολουσες αλλα αν παρατηρουσες θα εβλεπες τις ωραιες αναλογιες, εξαιρω το στηθος, πολυ μικρο, αλλα εγω εδω δεν τρελαίνομαι....
Γυμνη ωραιο Ρωσσικο κορμι ....που το αδικει με το σπορ ντύσιμο, αλλα οκ ειναι το στυλ της...για τους βυζολαγνους ομως, οχιιι ...μακρια ομορφα ακρα, ωραιο κωλαράκι...Ρωσσιδα απο Ουκρανια
Στον αγωνα ...μπορει να ταιριαξαμε ...τρελα γλωσσοφιλα , παθιαρικα με ψιλομουγκρισμα απο μερους της που με εφτιαχναν...στην πιπα και το αρχδογλυψιμο τα ιδια ...καραφτιαχτηκα...και δεν τις φαινοταν....
Στο πηδηγμα τα ιδια με ουρλιαχτα καποιες φορες...λεω στον φιλο σορρυ αν μας ακουσαν , αν και ειχα βαλει την παλαμη μου στο στομα της ...μη μασσας μου λεει κλαιν ...μπορει να γουσταρει καμια γειτόνισά και να την φαω....αχαχαχα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα φρεσκοχωρισμενος.... χυσιμο 1η φορα μουτρα - στηθος , 2η στηθος
Γαμησι αργο, γρηγορο, σκληρο,...εδειχνε να γουσταρει πολυ...πανω κατω δεξια αριστερα...με διελυσε...
τελικα την γουσταρα και εγω παρα πολυ...πολυ γλυκια και παθιαρα μαζι μου..οταν εφευγε ντυνόταν με φλωσσοφιλα και αγγαλιες ...
Τελικα μου βγηκε...γιατι μου αρεσουν , τα λεπτα γλυκα παθιαρικα θηλυκά, υψος γυρω στο 1,70 ισως κατι , κιλα γυρω στα 50...Ωραια διαδρομη, τωρα αν την ξανακανω...δεν ξερω ακριβη η ''βενζινη''...αν φουλαρω ξανα ναι...αλλα ως ανδρας παντα θελεις να δικομασεις κατι αλλο.....καλα γουστα αδερφια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Weruloa, Bartender 74 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού