Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Γκλόρια είναι μια εντυπωσιακή σε εμφανιση κοπέλα της οποίας οι φωτο αντιπροσωπεύουν ακριβώς αυτο που είναι. Ηλικιακά είναι στα τριάντα φεύγα αλλα πιο κοντά στα τριάντα. Ωραίο κορμί με εντυπωσιακή ρόγα η οποία όμως δύσκολα σκληραίνει. Πρόσωπο αρκετά καλό για τα γούστα του γράφοντος. Δούλευε μαζί με την Άντζελα αλλα επειδή την Ουκρανεζα την έχω συναντήσει πολλές φορές επέλεξα την Γκλόρια.
Η συνάντηση έγινε σε καθαρά gfe κλίμα και η κοπέλα μου έδωσε να καταλάβω ότι αυτο είναι το στυλ της. Ήταν απόλυτα δεκτική και συμμετείχε ουσιαστικά με μικρά βογγητό αλλα μαλλον 100% αληθινά στο στοματικό μου και στα χάδια μου. Κατόπιν επιδόθηκε σε στοματικό απο πλευράς της με ωραίο γλύψιμο @ρχηδιων και του κορμού ενώ έβαλε προσεκτικά το προφυλακτικό κάτι που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Σεξ σε δυο στάσεις χωρίς να κλέβει η να διστάζει.
Τέλος με αρκετό social time όπου έδειξε διάθεση να μάθει περισσότερα για μένα και να γνωριστούμε καλύτερα. Ιδιαίτερα προσεκτική στην υγιηνη έκανε μπάνιο στο δωμάτιο και χρησιμοποίησε στοματικό διάλυμα ενώ ρώτησε να μάθει τι ήταν αυτά που είχα μαζί μου.
Συμπερασματικά μια όμορφη κοπέλα (μαλλον όχι Σερβα όπως δηλώνει) η οποία θέλει να προσφέρει σε gfe επίπεδο. Όσοι Σκέπτονται υπηρεσιες τύπου Πενυ και Μαρκέλας με γλωσσόφιλα απο το σαλόνι και αρκετά ρίσκα ας κοιτάξουν αλλου. Πολυ καθαρή και προσεκτική αλλα χωρίς καμμία σπαστική αντίδραση απο την στιγμή που διαπίστωσε ότι ο partner ήταν στο ίδιο Μήλος κύματος.
Εγώ θα ξαναπάω σίγουρα.
Ελπίζω να βοήθησα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Gloria
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.688
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, fouxter, Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού