Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ας γράψω προς ενημέρωση σας κάποια πραγματάκια για την καινούρια πιπίνα με όνομα Τζέση που εργάζεται στο μαγαζάκι αυτό. Η Τζέση λοιπόν είναι νεαρή κοπέλα απο Μολδαβία, ψηλή,αδύνατη,με μικρά στητά στήθη και κοντά καστανά μαλλιά. Εμφανισιακά είναι πολύ καλή και αν άφηνε και τα μαλλιά της μακριά σίγουρα θα ήταν ακόμα πιο όμορφη. Απο υπηρεσίες είναι εντελώς άπειρη,ανεκπαίδευτη, έχει εμφανής αμηχανία και θέλει μία σχετική καθοδήγηση.
Κατέβαλα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο.Να σημειώσω ότι η Τζέση λόγω του ότι είναι καινούρια,νεαρή και με ωραίο σώμα είχε πολλά δωμάτια.'Οταν ήρθε η σειρά μου η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο σαν σίφουνας. Δεν μιλάει Ελληνικά ασφαλώς αλλά ούτε και Αγγλικά γνωρίζει. Την αγκάλιασα,χάιδεψα λίγο το λεπτό κορμάκι της και φίλησα το λαιμό της.Στα φιλιά στο στόμα δεν ήταν δεκτική.
Μου έδειξε το κρεββάτι να ξαπλώσω.Πήρε τον πούτσο μου στο χέρι της και λικνιζόμενη στον ρυθμό της μουσικής που έπαιζε απο το ηχείο μέσα στο δωμάτιο άρχισε να μου τον παίζει κάπως άτσαλα για να σηκωθεί. Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την θωπεύω χαιδεύοντας το μουνάκι της. Πήρε το προφυλακτικό και προσπαθούσε να μου το φορέσει. Παιδεύτηκε για αρκετή ώρα και μετά κόπων και βασάνων τελικά το τοποθέτησε. Σε πρόταση μου για πίπα ήταν καθολικά αρνητική και αυτό με παραξένεψε αρκετά. Από τις σπάνιες περιπτώσεις κοπέλα να μην θέλει να πάρει πίπα ακόμα και με καπότα φορεμένη. Μιας και δεν ήμουν σε πλήρη στύση λόγω της απειρίας της , πρότεινα ή μάλλον της έδειξα να γυρίσει σε 69 για να την γλύψω. Και στο 69 επίσης ήταν αρνητική.
Ας είναι λέω απο μέσα μου, αρχίζω να την χαμουρεύω παίζοντας τον και ανακτώ την στύση μόνος μου. Της κάνω νόημα όντας καβλωμένος να ανέβει πάνω μου. Το μουνάκι της είναι στενό και τον έβαλε σιγά σιγά μέσα της. Άρχισα να την γαμάω σιγά,σιγά γλύφωντας τα μικρά στητά στήθη της. Της έίπα να έρθει πιο κοντά μου και την γαμούσα αργά βλέποντας την απο τον καθρέπτη που βρισκόταν στο ταβάνι. Της έδειξα να με γλύφει στο αυτί μου και το έκανε αναστενάζοντας. Έπειτα απο λίγο ξαναπήρε μόνη της κατακόρυφη θέση χωρίς να της πω, την ξανάφερα κοντά μου απολαμβάνοντας την.Γενικά πολύ στενές επαφές δεν φαινόταν να επιδιώκει ή λόγω απειρίας της δεν μπορούσε να καταλάβει τι φτιάχνει ακριβώς τον πελάτη.
Στην στάση του πισοκωλητού μπόρεσα να διαπιστώσω ότι υπήρξε κάποια παραβίαση της πίσω πόρτας, άλλωστε αργότερα η υπηρεσία είχε προσθέσει στο πρόγραμμα και το πρωκτικό για την κοπέλα. Δεν δοκίμασα το πρωκτικό. Στην στάση του πισοκωλητού πήρε σωστή θέση και άρχισα να την γαμάω.
Στο ιεραποστολικό την γαμούσα γλύφοντας της τον λαιμό και αυτή μού έριχνε ξυλιές ή μπατσάκια αν προτιμάτε στην πλάτη και στους γοφούς. Για να είμαι ειλικρινής δεν μου αρέσουν οι ξυλιές απο γκομενάκια και το βρίσκω εντελώς αντιερωτικό.Κάποιους άλλους συναγωνιστές μπορεί και να τους αρέσει οπότε το αναφέρω.Στο γαμήσι στην στάση αυτήν είχε τεντωθει πίσω και κάπως σφιγγότανε δείγμα ότι ζοριζότανε.Άλλωστε είχε πάρει αρκετούς πελάτες.
Σαν φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και έριξα μία σεβαστή ποσότητα σπέρματος στο κορμί της πιτσιρίκας.
Εν κατακλείδι δεν μπορώ να πω ότι η κοπέλα με κάλυψε απόλυτα γιατί ούτε πίπα έκανε,ούτε 69. Είναι αρκετά άπειρη και άμαθη και θα πρέπει να βελτιωθεί σε κάποιες παραμέτρους που αφορουν την συμμετοχή και τις υπηρεσίες ούτως ώστε ο πελάτης να φεύγει ευχαριστημένος.Σίγουρα θα πρέπει να μάθει να εφαρμόζει το προφυλακτικό σωστά τόσο για δικό της καλό όσο και για καλό των πελατών. Τέλος θα κλείσω αναφέροντας ότι το γιουβέτσι απο μόνο του χωρίς κρέας δεν είναι γιουβέτσι γιατί στερείται νοστιμιάς. Είναι το κρέας το απαραίτητο συστατικό που θα προσδώσει νοστιμάδα στο φαγητό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζέση
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2017
η θα βελτιωθει η θα μεινει μετριοτητα και φολα
10 Σεπτεμβρίου, 2017
Τι βελτίωση να έχει που δεν κάνει τσιμπούκι και 69???...Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2