Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος έχει διπλό νόημα . 1ον η γαριδομακαρονάδα είναι από τα ωραιότερα φαγητά, αν ξέρει ο μάγειρας , αλλιώς είναι η μεγαλύτερη αποτυχία. 2ον η γκόμενα – γαρίδα, που κόβεις και πετάς το κεφάλι, αλλά το σώμα είναι γαμάτο.
Εξηγούμαι : Βλέποντας τις φώτο της κοπέλας ήξερα τι (στο περίπου λόγω φώτοσοπ) να περιμένω. Ένα μωρό κοντά στα 25, με πολύ ωραίο σώμα και «περίεργο» πρόσωπο. Όταν την είδα και από κοντά, με το που άνοιξε η πόρτα, επαληθεύτηκα. Σώμα αλφάδι, στήθος 2,5αρι, ίσως και μεγαλύτερο, (φτιαγμένο αλλά χωρίς ουλές και με πολύ καλή αίσθηση αφής όπως διαπίστωσα μετά), μάτια γαλανά , αλλά βλέμμα αγελαδίσιο και χείλια υπερβολικά , για τα γούστα μου, φουσκωμένα. Δεν μπορώ να πω ότι είναι άσχημη, πάντως το πρόσωπό της με ξένισε και μου δημιούργησε μια διάθεση αποστροφής. Αυτό όσον αφορά στον τίτλο για γκόμενα γαρίδα
Όσον αφορά στην γαριδομακαρονάδα στον κυρίως αγώνα δηλαδή οφείλω να ομολογήσω πως η κοπέλα το έχει. Ξεκίνημα από το ντους όπου , παρά την στενότητα του χώρου, μπήκε μαζί μου με δική της πρωτοβουλία, και πίπα στα όρθια όπου εκτίμησα τις επιδόσεις της στο στοματικό σεξ. Για να πω την αλήθεια βέβαια περισσότερο με εξιτάρισε η ιδέα να τελειώσω πάνω σε εκείνα τα παραφουσκωμένα χείλια, όταν όμως κατάλαβε ότι ήμουν ένα βήμα πριν το τέλος το έπιασε γερά και τελείωσα στο στόμα της και δεν το άφησε να βγει μέχρι που σιγουρεύτηκε πως το είχε στραγγίξει εντελώς. Στο ενδιάμεσο δεν είπαμε και πολλά καθώς τα Αγγλικά της είναι επιπέδου Me Tarzan you Jane… Ο 2ος γύρος ξεκίνησε με δική της πρωτοβουλία, όπου και απόλαυσα ένα πολύ καθαρό και σφιχτό μουνάκι, δεκτικό σε γλείψιμο και (ελαφρύ) δαχτύλιασμα. Αρνητικό το ότι έβαλε πάρα πολύ τζελ, σε σημείο προς το τέλος να μην καταλαβαίνω ότι γαμάω. Έστω κι έτσι όμως το τέλος ήρθε με αυτήν από πάνω όπου όταν καταλάβαινε ότι τελείωνα έσφιξε δυνατά τους μυς της προκειμένου να επιτείνει την ευχαρίστηση.
Συνολικά είναι μια αξιόλογη περίπτωση, κυρίως λόγω σώματος και ευχάριστου χαρακτήρα, και φεύγοντας δεν ένιωσα ότι πιάστηκα κορόιδο . Πιστεύω όμως πως μια τιμή στα 120 θα ήταν πιο λογική , καθόσον ούτε COF κάνει ούτε anal.
Η βαθμολογία
Σώμα : 8,5
Πρόσωπο : 6
Γενική συμπεριφορά : 8
Επικοινωνία : 5
Σχέση απόδοσης /τιμής : 6,5 (και μισό υπέρ το μαθητή 7)
Να περνάτε καλά, να γαμάτε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, batsos, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού