Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού πήγαμε πάλι κουβά με το 8ο FFBB,
και επειδή την είχα βάλει από καιρό στα υπόψην, είπα να δοκιμάσω να γλυκάνω και την αποτυχία μου στο Τζόκερ.

Κατά τύχη σήκωσε αμέσως το τηλ και είχε χρόνο οπότε το ραντεβού κλείστηκε άμεσα και εύκολα (αν και άλλες φορές που την έπερνα δεν το σήκωνε)
Στέλνω δωμάτιο και μπαίνω για μπανάκι, τσουπ και η Μαρία, χτυπάει πόρτα και ανοίγω με αγωνία τι θα αντικρίσω λόγω των προηγούμενων κριτικών.
Οκ η κοπέλα έχει κάνει πλαστικές στην μύτη και στα χείλια, τα οποία είναι πρησμένα αλλά σε καμία περίπτωση δεν τα λες παραμορφωμένα ( έχω πάει και με πολλές χειρότερες χειλούδες).

επίσης είναι κανονικού ύψους καθώς όταν έβγαλε τα τακούνια δεν πρέπει να ήταν πάνω από 1,65. Στα του αγώνα η κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα (φτιαχτά βυζιά αλλά καλά στην υφή και με ρόγα "έλα να με γλείψεις και να με πιπιλάς", όταν την πέρνεις στα 4 και δίνεις δυνατά τότε δείχνουν λίγο ταλαιπωρημένα) και με τις κραυγούλες τις σε σωστό τόνο και με αρκετή συμμετοχή. Απλά δεν πήρε καμία πρωτοβουλία και περίμενε από εμένα.
Ακόμα και στο στοματικό το οποίο ήταν οκ και με σάλιο και βαθύ, έπρεπε να την προτρέψω εγώ.

Συνολικά ήταν μια καλή συνεύρεση για πρώτη φορά και ίσως την ξαναδώ αν δεν κάτσουν τα στανταράκια μου.
Η υψηλή βαθμολογία σε επικοινωνία είναι καθώς μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της και το 8 σε σχέση τιμής/απόδοσης είναι καθώς λόγω χαμηλής τιμής με όλα παρεχόμενα (εκτός κώλου) πλησιάζει αρκετά το VFM (για μένα βέβαια!)

Αυτά και από μένα για την κυρία μάγκεςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
1.089
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, master.ioannis και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2017
Θετική ψήφο από εμένα. Όπως τα λες είναι. Όσο για τον κουβά στο ffbb τι να πω. Υπομονή
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1