Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ντιανα την ειχα δει πριν κανα 20ημερο αλλα δεν την ειχα παρει τοτε.Κατοπιν εφυγε διακοπες και δεν την πετυχαινα στις τσαρκες μου.Σημερα σταθηκα πιο τυχερος καθως ειχε επιστρεψει στο ποστο της και ετσι δεν εχασα την ευκαιρια να την τιμησω.Στο σαλονι ο τσατσος κυριουλης μας την συστησε και ειπε το προγραμμα το οποιο ειναι απλο και μονο για Ελληνες και οχι για μαυρους και λοιπες κατσαριδες Θυμός.Η εμφανιση της Ντιανας ειναι καλη για το Μεταξι-ωραιο σφιχτο σωματακι,ξανθια,μικρο βυζι με πεταχτη ρωγα,τατου στα μπουτια της και καλη ομιλια της Ελληνικης γλωσσας αποτελουν ενα γαμευσιμο συνολο που αξιζει το 10αρικο.Το δωματιο αν και δεν ειναι τοπ επιπεδου τουλαχιστον δεν βρωμαει ΠακιστανοΑφγανιλα οποτε το θεωρω καλο για Μεταξι.Εισοδος της Ντιανας στο δωματιο λιγο σοσιαλ και ερχεται διπλα μου φιλωντας με στο λαιμο ενω εγω χουφτωνα το θεσπεσιο κωλαρακι της και χαιδευα το μουνακι της πανω απ το στρινγκ.Οταν σηκωθηκε εβαλε καποτα και τον πηρε στο στομα κανοντας πιπα χωρις δοντι καλουτσικη χωρις ενασχοληση με μπαλες κλπ ενω εγω συνεχισα να ασχολουμαι με τον ωραιο πατο της καθως ειχε παρει βολικη σταση για χουφτωμα.Στα του αγωνα την πηρα ιεραποστολικα και την γαμαγα ενω παραλληλα της φιλαγα τα βυζακια και το λαιμο χωρις ομως ανταποκριση απο αυτην.Αφου ειδε οτι δεν τελειωνα μου προτεινε καβαλα και ετσι ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να με ιππευει με ωραιο ρυθμο μεχρι να στραγγιξω.Ξεκαβαλησε εβαλε το στριγκακι της με χαιρετησε και την εκανε.Εγω διαπιστωσα ενα θεματακι με το χρονο πως το εχει αλλα θα μου πεις για 10ευρω μη ζηταμαι και παρα πολλα.
Συνοπτικα ηταν μια θετικη καταθεση με ενα ωραιο μωρο σε ενα νορμαλ δωματιο για 10ευρω μονο για Ελληνες η οποια αξιζει μια επισκεψη πιστευω.Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, FAT BASTARD και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού