Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη φορά φέτος με την Βίκυ στον συγκεκριμένο χώρο που είναι μεν καλός αλλά με χαλάει πολύ που δεν έχει νιπτήρα και έχει μόνο ντουζιέρα, γινόμουν σπάιντερμαν κάθε φορά που προσπαθούσα να πλύνω τα χέρια μου Θυμός. Εμφανισιακά και αντικειμενικά η Βίκυ είναι όμορφο μωρό 26 ετών απο Αγία Πετρούπολη με ωραίο πρόσωπο, καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρόστηθη και κανονικό κορμί χωρίς πιασήματα.

Στον αγώνα τώρα, αγκαλιές και φιλάκια εκεί στα όρθια πριν ξαπλώσουμε στο κρεβάτι, ερεθιστικά γλειψίματα στο κορμί μου και πίπα τεχνική ηδονική(στο τσάκ πρόλαβα να της ζητήσω να βάλει σκούφο). Γλείφει μάλιστα πολυ καλά και αρχίδια ειδικά εκεί ανάμεσα στην ραφή. Πρώτη στάση απο πάνω αυτή και να της ζητάω να ξαπλώσει τελείως πάνω μου όπου εδώ συνεχίσαμε τα παθιασμένα φιλιά και λαιμορουφήγματα, στην κίνηση της όμως να με φιλίσει στο στόμα με κομψό τρόπο στράφηκα και της φίλησα την όμορφη λεπτή μυτούλα της.

Δεύτερη στάση και αλλαγή ρόλων, αυτή τώρα απο κάτω σε ιεραποστολικό εγώ να ξαπλώνω στο κορμί της και να δίνω πλέον έντονο ρυθμό μέσα στο μουνάκι της. Την ώρα που της έγλειφα το αφτί να της ψιθυρίζω οτι θέλω να την χύσω μέσα στο στοματάκι της. Δεν μου το αρνήθηκε, έβγαλε την καπότα και άρχισε να τον ρουφάει αργά στην αρχή και πιο γρήγορα στην συνέχεια. Μάλιστα κατα την διάρκεια της εκσπερμάτωσης έτριβε με το δάχτυλο της την περιοχή κάτω απο τους όρχεις κάνοντας τον οργασμό ακόμα πιο δυνατό. Το δε εργαλείο το κράτησε στο στοματάκι της μέχρι να χύσω και την τελευταία σταγόνα σπέρματος, μέχρι να ξεκαυλώσει και να γίνει μαλακό. Τα έφτυσε στο μωρομάντιλο, είπαμε δεν υπάρχει γαμημένος νιπτήρας , χαιρετηθήκαμε και γρήγορη έξοδος της κοπέλας απο το δωμάτιο μιας και είχε πολύ κίνηση για πάρτη της και ας ηταν ντάλα μεσημέρι.

Κλείνοντας, αν και πέρασα καλά δεν ξέρω αλλά κάτι με χαλάει στις φετινές μου συναντήσεις μαζί της. Ίσως αυτή η υποσυνείδητη σύγκριση με τα περσινά, τότε λευκόδερμη τώρα μαυρισμένη απο σολάριουμ, τότε ξανθιά τώρα καστανή, τότε φρέσκια με ένα γλυκό χαμόγελο τώρα κάπως κουρασμένη με ένα μελαγχολικό χαμόγελο. Ίσως πάλι να είναι κάτι άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, serafin, haker301978(1) και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού