Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181624
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μαστόρισα Ειρήνη είχε φύγει διακοπές, η τουμπανο-Ελένη ήταν στο καθήκον, είπα να ρισκάρω με τη Σήλια που δεν τη γνώριζα. Ελληνίδα είπε ότι είναι. Μαύρα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, λευκό δέρμα, λεπτά χέρια, πόδια. Σημειολογώντας θα έλεγα ότι δεν είναι ο τύπος της γυναίκας που με συναρπάζει, εξού και δεν είχα επιχειρήσει γνωριμία μέχρι τώρα. Αλλά είπα να το παίξω εξερευνητής και τέστερ, και ό,τι ήθελε προκύψει. Ωστόσο, πιθανόν να έχει ενδιαφέρον γι αυτούς που έχουν τα αντίθετα με μένα γούστα.

Με κέρασε να πιω, και είσοδος στο δωμάτιο για την κλασική προετοιμασία στο ντους. Στο 1ο μέρος, το μασάζ της ήταν απλού χαρακτήρα χωρίς να έχει κάποιες ιδιαίτερες εξάρσεις. Στην κουβεντούλα μού είπε ότι θητευε στα στούντιο της Τατοΐου 71, Λ. Αθηνών 343, και παλιότερο στο (στούντιο) Συγγρού 108. Αυτό μού δημιούργησε προσδοκίες για το 2ο μέρος. Έτσι, αφού της είπα να μού τρίψει αργά τον αυχένα που με ενοχλεί, πράγμα που έκανε κάπως προσεκτικά, δεν το καθυστερήσαμε και πολύ στο 1ο μέρος, και περάσαμε στο 2ο μέρος. Είχε δλδ αρχίσει ήδη να μου βάζει χέρι στο ανήθικο μου, οπότε γύρισα για να είμαι πιο άνετα. Φραπές ήρεμος όπως της υπέδειξα και ενώ έκανε ταυτόχρονα στοματική περιποίηση στα πέριξ. Μια που δεν την ήξερα, της είπα να συνεχίσει για το καλαμάκι με φίλτρο, και προφανώς υπάκουσε. Γενικά, καλά το δούλευε το στόμα. Κράτησε κάποια ώρα αυτό. Οπότε έφθασε η ώρα να περάσουμε στο κυρίως πιάτο με τη μπριζόλα. Κλασική στην αρχή με μεταβλητούς ρυθμούς, και επειδή δεν ήθελα να κουραστώ κιόλας, αλλάξαμε, ξάπλωσα και την άφησα να κάνει εκείνη όλη τη δουλειά. Και έτσι το πήγαμε μέχρι το τέλος με 2-3 παραλλαγές.

Το ρίσκο που πήρα στην αρχή κατέληξε θετικά, καθώς η Σήλια μπορώ να πω ότι ήταν ένα θετικό τεστ. Έδειξε σοβαρότητα, σεβασμό, συνέπεια, συνεργασία, εργατικότητα, δεν βιάστηκε καθόλου με το χρόνο πράγμα σημαντικό, και ολοκληρώσαμε σωστά ένα γεμάτο μισάωρο πρόγραμμα. Επιπλέον, έδειξε ειλικρινή αμεσότητα, καθώς και ζεστή αλλά και τίμια απλότητα. Χωρίς να είναι η κορυφαία μου προσχεδιασμένη επιλογή λόγω των υποκειμενικών μου προτιμήσεων, δεν το μετάνιωσα.

Ανακαινισμένο το δωμάτιο, καθαρό, και πλήρως εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα για τη συνεδρία στοιχεία, A/C, ντουσιέρα με ζεστό/κρύο νερό, μασαζοκρέβατο, καναπές, σαπούνια, χαρτιά, υγρομάντηλα, ιωδιούχο απολυμαντικό, οινόπνευμα, καραμελίτσες, μουσική, κτλ. Είναι στο 2ο όροφο του 108, στην κάτω πόρτα χτύπησα το κουδούνι και μού άνοιξαν αμέσως.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Σήλια
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, fouxter, petsakas79sp

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού