Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186111
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άντζελα είναι ξανθιά Ρωσσίδα (για την ακρίβεια από Σιβηρία μεριά) υψηλού αναστήματος (όπως η Λάιμα που είχα πετύχει πριν 5 χρόνια) βέβαια σιτεμένη γύρω στα 40, έχει κάποια πρόσθετα πάχη όμως δε τη χαλάνε σα σουλούπι. Μεγαλούτσικα βυζιά 3 σάηζ (όχι ακαλαίσθητα/πεσμένα) με φουσκωμένες ρώγες πράγμα που μου άρεσε. Μακάρι να έδινε κώλο θα την κάρφωνα (θύμιζε Νόνη Δούνια όπισθεν). Συνολικά της βάζω 6 C++ (float numbers are not available by the system).....
Cos η Σελίνα (σέλινο) μας ξενέρωσε και το πρώτο ημίχρονο έληξε 0-0, έπρεπε στο δεύτερο να σκοράρω υποχρεωτικά κι έτσι ειδοποίησα τον εύθυμο κ. Τάκη να προσπαθήσει η ξανθή φοράδα να με τελειώσει. Για το λόγο αυτό έδωσα 50Ε ξανά (συν 10 για ό,τι έξτρα χρειαστεί).....
Προσπάθησε να κάνει ισπανική η Άντζελα, βέβαια δεν είμαι φαν της πράξης αυτής, αλλά την άφησα.....
Την καθοδήγησα να μου πάρει πίπα αργά χωρίς να μου πιέζει την άρεια ώστε να εγερθεί ξανά......
Έτσι την άφησα να με πιπώνει ενώ εγώ είχα ξαπλώσει (όπως και πριν με τη Σελίνα - σέλινο) κοιτώντας στον καθρέφτη την άρεια.....
Έκανε και λίγο φιδίσιο - γλωσσάτο, τη χτύπησε στη γλώσσα της.....
Φορούσε γόβες στο πήδημα, την πήρα στα 4 και την κάρφωνα δυνατά. Έκλεψε κάπως στο στήσιμο αλλά ακουγόταν το πλατς - πλουτς οι μπουρμπουλίθρες (που λέει ο Τζ. Πανούσης) στην κωλάρα της......
Η Άντζελα πέταξε και μερικές σπόντες για να με φτιάξει => σκίσε με, γάμησε τη μουνάρα μου, έτσι με την ψωλάρα σου και με κράτησε όρθιο....
Όσοι με έχουν διαβάσει ξέρουν ότι είμαι φλύαρος, αλλά όταν ξενερώνω δεν ομιλώ πολύ => της είπα μόνο => σου αρέσει που σε γαμάω.....
Μετά από κανένα πες 3λεπτο κάρφωμα σταμάτησα για να μου πάρει πίπα και να τη χύσω.......

- Θα σου κάνω δωράκι, θέλω να χύσω στο στόμα σου, αλλά όταν σου χαιδέψω το κωλαράκι να σταματήσεις να τον γλύφεις και να τον βυζάξεις....
- Εντάξει.....

Άλλαξε hat προφύλαξης, πίπωμα επιθετικό, εγώ ξάπλα δίχως να κοιτάζω καθρέφτη (αφού ήλθε αρκετά κοντά μου - οι βύζοι της ακουμπούσαν πάνω μου για τα καλά) ώσπου σκοράραμε στις καθυστερήσεις ζορισμένοι......

- Χύνω, χύνω, ααααααα (με ήπιο τόνο κι όχι ως παλιογελάδι)....

Η Άντζελα επέμεινε στο βύζαγμα τον κράτησε μερικά σεκοντς ρουφώντας τον....
Βοήθησε προφανώς όπως ο πληρωμένος διαιτητής!
Έτσι της έδωσα 5Ε για να πιεί ένα καφεδάκι στην υγειά της άρειας μου και φυσικά της σωματικής υγείας!
Όσο πάμε καλά στοιχηματικά θα μας τα τρώνε τα κορίτσια. Αυτά από εμένα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2017
Μηπωs ηταν μελοξικαμη τυπε ??Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
10 Σεπτεμβρίου, 2017
LOL δεν είμαι γιατρός, αλλά μια και περνάω κάποια προβλήματα με τα γόνατα ε κάτι περί ιατρικής έπρεπε να γράψω ως τίτλο για την κριτική!
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2