Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84708
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επειδή πολλή κουβέντα γίνεται πάλι τελευταία για την κοπέλα, θα ήθελα να καταθέσω κι εγώ την γνώμη μου για εκείνην.
Έχω συναντηθεί μαζί της 2 φορές, η 2η πριν μια βδομάδα. Για την 1η συνάντηση απέφυγα να γράψω κριτική, γιατί ένιωσα ότι δεν πήγε τόσο καλά όσο περίμενα, ίσως και γιατί είχα βάλει τον πήχυ πιο ψηλά απ' όσο έπρεπε, οπότε αν έγραφα τότε την κριτική μου ίσως και να την αδικούσα, κι από την άλλη είχα την διαίσθηση ότι υπήρχε σοβαρή πιθανότητα την 2η φορά να περάσω καλύτερα από την 1η, όπερ και εγένετο.
Εμφανισιακά την κοπέλα θα την χαρακτήριζα γεματούλα, όχι χοντρή, ούτε όμως και λεπτή ή έστω κανονική, για τα δικά μου γούστα πάντα, όσον αφορά το κορμί της, και γλυκειά, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο, όσον αφορά το πρόσωπό της. Μια καθημερινή ξανθιά και "ζουμερή" κοπέλα της διπλανής πόρτας με λίγα λόγια, καθαρή από απόψεως υγιεινής και ευτυχώς χωρίς προσθήκες σιλικόνης και άλλες τέτοιες βλακείες πάνω της.
Η συμπεριφορά της είναι το 1 από τα 3 δυνατά της σημεία, γιατί είναι ευθύς, "καλό παιδί", καλοδιάθετη και ενδιαφέρουσα ως άνθρωπος, αρκεί κι ο πελάτης της να της φερθεί σωστά και με σεβασμό και να μην είναι κανένας μουντρούχος. Προσοχή μόνο, γιατί μπορεί να παρασυρθεί κι εκείνη άθελά της στη κουβέντα και να μη μείνει ικανός χρόνος για 2ο γύρο, αν δεν έχει κι ο πελάτης λίγο τον νου του. Το λέω αυτό από ιδία πείρα γιατί κόντεψα να την πατήσω, αλλά ευτυχώς η κοπέλα φρόντισε και είχε μια σχετική ελαστικότητα με τον χρόνο της και η συνάντησή μου μαζί της είχε έτσι κι ένα εξίσου επιτυχημένο 2ο ημίχρονο.
Το 2ο δυνατό της σημείο είναι ακριβώς αυτό που ανέφερα πιο πάνω, δηλ. ο καλώς εννοούμενος επαγγελματισμός της: δεν είναι με το ρολόι στο χέρι και φροντίζει να κάνει ο,τι περνάει από το χέρι της (κι όχι μόνον ;) ), ώστε να περάσει ο πελάτης της πολύ καλά, και ει δυνατόν κι αυτή μαζί του, με μια λογική μάλιστα χρέωση για την εποχή αυτή.
Το 3ο δυνατό της σημείο είναι, όπως έχουν ήδη γράψει οι περισσότεροι συμπαίκτες πριν από μένα, οι επιδόσεις της στο σεξ και η διάθεσή της στο κρεβάτι την ώρα του αγώνα. Είναι πολύ δοτική, πλην πρωκτικού φυσικά, πολύ θερμή, πολύ καβλιάρα, με άλλα λόγια το σεξ, ως δραστηριότητα προσφοράς και άντλησης ηδονής, δείχνει ότι παίζει πρωτεύοντα ρόλο στη ζωή της, κι ότι, όπως έγραψε σωστά και κάποιος πριν από μένα για κείνην, έχει επιλέξει να κάνει το κέφι της επάγγελμα για κάποιο διάστημα, ένα πράγμα! Νομίζω ότι αυτό αρκεί κι ότι δεν χρειάζεται να προσθέσω κάτι άλλο για την Εύα, ως σεξουαλικό ον.
Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο θα επιδίωκα κάποια στιγμή να την ξανασυναντήσω, παρά το γεγονός ότι εμφανισιακά απέχει κάπως από τα στάνταρτς μου, γιατί με την φυσικότητα στις αντιδράσεις της και τον αυθορμητισμό της την ώρα του αγώνα σε κάνει να ξεχνάς ότι θα πρέπει να την ανταμείψεις στο τέλος για τις υπηρεσίες της! Εγώ τουλάχιστον κόντεψα να την πατήσω (και πάλι) και άθελά μου πήγα να μπω στο ντους, χωρίς (αρχικά) να κάνω την σχετική κίνηση, ενώ εκείνη ήδη ετοιμαζόταν για να αποχωρήσει από το δωμάτιο, παρόλα αυτά προς τιμήν της δεν έθεσε θέμα και με άφησε εμένα να το θυμηθώ (ευτυχώς) από μόνος μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 31, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.733
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, petergsp, jamesmoras και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού