Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το υπέροχο σάιτ το Φόρουμ τα σχόλια των συναγωνιστών οι φωτό της Ελενας αλλα και τα δικά της ποστ με οδήγησαν στην Αθήνα με σκοπό να τη γνωρίσω. Κλείστηκε το ραντεβού πολυ εύκολα , πολυ καλή η σε εννοήσω με την κοριτσάρα του πρακτορείου και στις 18:00 σε ένα ωραίο δωμάτιο του Μπιλ έγινε η συνάντηση. Η πρώτη εντύπωση παρά πολυ καλή. Θα ηθελα να βάλω πιο μεγάλο βαθμό σε πολλα ζητούμενα αλλα δυστυχώς το σύστημα δε μου το επέτρεψε. Με γοήτευσε απ την πρώτη μάτια. Είναι μια πανέμορφη Ελληνίδα. Φρεσκάρισμα στο μπάνιο και αγκαλίτσα. Φιλάκια στα χειλάκια στο λαιμό στο υπέροχο φυσικό στήθος της δε χόρταινε να το χαϊδεύω και να το φιλώ. Αρχή στοματικού από τα όλο γλυκά χείλη της Αξέχαστη εμπειρία Βαθή υγρό βασανιστικό. Σκουφάκι και καβαλημα Απίστευτη ευχαρίστηση γλυκός έρωτας . Αλλαγή γονατιστή η Έλενα και είσοδος από πίσω στο γλυκό της το μουνακι. Μου ζήτησε να της χαϊδέψω την πίσω πορτούλα της που της είχε ήδη βάλει κάποιο λιπαντικό τζελ. Το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση αλλα όμως αυτό μου γέννησε την επιθυμία να γευτώ αυτή τη πίσω είσοδο της. Δε μου χάλασε χατήρι. Μόνο μου ζήτησε να εμαι τρυφερός στην αρχή. Πως να αρνηθείς σ αυτό το πλάσμα οτιδήποτε. Υπέροχη αίσθηση σιγά στην αρχή πιο γρήγορα αργότερα φτάσαμε στο σημείο να μπαίνω ολόκληρος μέσα της Με αγκάλιαζε σφιχτά το πέος μου Η Έλενα εδειχνε να το απολαμβάνει φώναζε ώσπου την άκουσα να λέει χύνω ..χύνω. Εχω την εντύπωση ότι την άκουσαν μέχρι το ρυθμό Λαρισης. Βγήκα από μέσα της γύρισε ανάσκελα την αγκάλιασα τη φίλησα και ειδα τα πανέμορφα μάτια της να με κοιτάζουν με γλυκά. Της ζήτησα να μου επιτρέψει να φιλήσω το γλυκό της το μουνακι δε μου αρνήθηκε . Πήγε στο μπάνιο φρεσκαρίστηκε και μου το πρόσφερε. Δε χόρταινετε η γυναίκα. Γλυκομουνα. Βρήκα το κερασάκι της και τη βασάνισα μέχρι που τελείωσε στο στόμα μου εν μέσω επαρκών και κραυγών. Μετα με ξάπλωσε ανάσκελα και με πήρε στο στοματάκι της το γλυκό. Πίπα βαθειά υγρή βασανιστική με ταντρα. Πως να αντέξω με τελείωσε με τα χειλάκια της. Ξανά συναντηθήκαμε και στη Θεσσαλονίκη Ήταν υπέροχα. Ήταν μια εμπειρία ζωής Δε βλέπω την ώρα και τη στιγμή που θα τη ξανασυναντήσω. Ελενίτσα μου σε ευχαριστώ για την ευτυχία που μου χαρισες. Φιλακια Γιαβρή μου.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, panagos7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2017
κλον γουορσ
11 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε σας καταλαβα. Μηπως μπορειτε να μου εξηγησετε τι εννοειτε;
13 Νοεμβρίου, 2017
Ευχαριστω πολυ γιαβρι μουΈρωταςΈρωτας ..Αν και σε ευχαριστω καθε φορα που βρισκιομαστε ΜατάκιΜατάκι
13 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθε στιγμη μαζι σου ειναι ευτυχισμενη Οσες κιαν μου χαρισεις δεν θα σε χορτασω ποτε...οπως το απεριτιφ. Δε χορταινεις παντα απολαμβανεις
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4