Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημέρα καυλιάριδες!

Μία κριτική και από εμένα λοιπόν για το Μαράκι...

Πανεύκολη συνεννόηση με ένα τηλ... Μπορεί να ήμουν και τυχερός γιατί απότι κατάλαβα από το ραντεβού, το τηλ η το κλείνει ή το έχει στο αθόρυβο. Το ραντεβού κλείστηκε στο κέντρο μία ώρα μετά το τηλεφώνημα και ήταν στην ώρα της. Από το τηλέφωνο μου άρεσε η φωνή της, είχε κάτι παιδικό; ψιλοχαζοβιόλικο; barbie στυλ; κατι....

Περιμένοντας την στο δωμάτιο, κρατούσα μικρό καλάθι, κυρίως για μερικές αμφιλεγόμενες κριτικές. Ανοίγοντας η πόρτα όμως είδα ένα ξέκωλο που ήθελα να το σφάξω επί τόπου. Είναι καυλιάρα. Καταρχήν ξεκινάμε από τα βασικά: ήρθε περιποιημένη και όχι σαν κάτι άλλες που έρχονται λες και πάνε λαική. Στην πένα. Ψηλά πέδιλα, μίνι φόρεμα να την σκίσεις επί τόπου, περιποιημένα άκρα, ωραίο μακιγιάζ, ωραίες βλεφαρίδες.....όλα φωνάζανε ΣΚΙΣΕ ΜΕ. Είναι αρκετά ψηλή (είμαι λάτρης των κοντοπούτανων σημειωτέον), πιστεύω λίγο πάνω απο 170. Ωραίο, θηλυκό σώμα με καλοσχηματισμένες καμπύλες. Απαλή επιδερμίδα, περισσότερο μαυρισμένη απόσο θα ήθελα, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, αλλά δε θα τη χαρακτήριζα σφιχτή, γυμνασμένη. Για το πρόσωπό της, δεν συμφωνώ μαυτούς που λένε ότι είναι υπερβολικά φουσκωμένα τα χείλη της, πλην όμως θα την προτιμούσα χωρίς καμία επέμβαση και μελαχρινή. Σε καμία περίπτωση δεν θα την έλεγα άσχημη. Θα μπορούσε άνετα να είναι υποδοχή σε κάποιο καφε (Μπουρνάζι μεριά π.χ.)

Μπήκε μέσα με το χαμόγελο στα χείλη...ΠΟΛΥ χαμογελαστή , ευδιάθετη , ευγενική και με πολύ διάθεση για sex. Καθώς με τσιμπούκωνε, έπαιζε την κλειτορίδα της , κάτι που με ερέθιζε αρκετά. Επίσης κοιτούσε στον καθρεφτη πρόστυχα και σε εμένα....Εδειχνε να το απολαμβάνει. Μπαίνοντας μέσα της ένιωσα το μουνάκι της αρκετά καυτό. Καυτό μεν, ψιλοχαλαρό δε... Αν και γενικά πρέπει να είμαι αρκετά άνω του Μ.Ο. μεγέθους, ήταν νομίζω από τις πιο ανοιχτές που έχω πάρει. Θα έλεγα το μοναδικό αρνητικό στοιχείο. Κατα τα άλλα, στον αγώνα δώσαμε πόνο και οι δύο. Γυρίσαμε κανονική ταινία. Δεν είπε όχι σε τίποτα.

Στο μεσοδιάστημα συζητήσαμε για διάφορες παπαριές, γεμίζοντας ευχάριστα τον χρόνο, όπως και στο φινάλε. Στα highlight της συνάντησης, ένα κλανίδι Ναι!Ναι!Ναι! που μουφυγε πάνω στον αγώνα, αλλά το Μαράκι μας, τόσο ευγενικό που έκανε πως δεν άκουσε τίποτα. Έτσι και εγώ δεν έδωσα σημασία στο μουνοκλάνι της στη συνεχεια, και το ραντεβού ήταν από την αρχή ως το τέλος του πολύ πολύ ωραίο.

Συνοψίζοντας, η Μαρία είναι από τις γυναίκες που θα περάσουν από ένα καφέ και θα γυρίσουν όλοι να την κοιτάξουν. Γουστάρει το σεξ πολύ και είναι ευγενική και χαμογελαστή. Στο ρητορικό ερώτημα αν θα τη ξανασυναντούσα, απάντησα "Σίγουρα!" με την έννοια ότι πέρασα πολύ ωραία. Αν πραγματικά ξαναβρεθούμε δεν ξέρω γιατί θέλω να τις δοκιμάσω όλες.... Αυτό που περιμένεις να χτυπήσει η πόρτα και δεν έχεις δεί τι έχει πίσω το γουστάρω πολύ ρε μούτρα!!Ναι!Ναι!:rockon

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, serafin, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2017
... στο σημείο με τα αλληλοκλανίδια έλιωσα....Προσκύνημα
BM
Black Maska
08 Σεπτεμβρίου, 2017
ολα επιτρεπονται στον ερωτα τυπε
περναμε καλα
κ αυτο βγαινει προς τα εξω
Ναι!Ναι!Ναι!
22 Σεπτεμβρίου, 2017
χαχαχαχαχαχ Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3