Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας.

Λίγο οι τσόντες που εβλεπα στον υπολογιστή,λίγο η πανσέληνος που προκαλούσε παλιρροικες τάσεις στο γενετικό σύστημα,λίγο η αναζήτηση μιας οικονομικά συμφέρουσας αλλά και αποδοτικής συνέυρεσης με έφερε στην οδο Λιοσίων για να δοκιμάσω την Bianca.Στην ιδια βάρδια παρέλασαν μπροστά μου η Corina και η Έλενα τις οποίες είχα δοκιμάσει οπότε ο κλήρος έπεσε στην Bianca.H Bianca είναι μελαχροινή μετρίου ύψους με ωραία φυσικά στήθη που χωράνε στη χούφτα.Φέρει μάλιστα και ενα τατουάζ ανάμεσα στους δυο μαστούς.

Το δωμάτιο όπως πάντα καθαρό,με σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες.Ξεντύθηκα και περίμενα την κορασίδα να έρθει με το μόριο τέντα.Μετά απο μερικά λεπτά εισήλθε στο δωμάτιο μαζί με τα εργαλεία της δουλειάς (προφυλακτικά,τζελ,μαντηλακια).Ελληνικά δεν μιλάει γρι.Μόνο τα βασικά και ούτε.Ξεκίνησε ανεβαίνοντας απο πάνω μου προσφέροντας μου τα στήθη της για θώπευση,μάλαξη,γλύψιμο ρόγας κλπ.Αφου της καγκέλωσα τις ρόγες ήρθε ή ώρα του στοματικού όπου με ρώτησε πως το θέλω με νοήματα.Της είπα να βάλει προφυλακτικό και ξεκίνησε ενα αρκετά ικανοποιητικό στοματικό χωρίς δοντι.Έδειχνε οτι το κατέχει το τρομπόνι.Αφού το εργαλείο έγινε μπετοβεργα Φ40 πήγε να βάλει τζέλ στο αιδίο της για να ξεκινήσω τη διείσδυση στο νεανικό της αιδιο.Τη σταμάτησα και με νοήματα την έκανα να καταλάβει ότι θέλω να προβώ σε γλειφομούνι.Έτσι και έγινε.Την έγλειφα αρκετή ώρα και το απολάμβανε μέχρι που επήλθαν οι οργασμικοί σπασμοί της κορύφωσης απο μέρους της.Μετά ξεκίνησα τη διείσδυση.Αρχικα στην ιεραποστολική στάση και μετα στην κυνική όπου και ολοκλήρωσα.

Έμεινα αρκετά ικανοποιημένος απο τη Bianca.Δεν βιαζόταν καθόλου,ήταν δεκτική στις υποδείξεις έστω και στη νοηματική και το 20ευρω που έδωσα έπιασε τόπο.

Αυτά απο μένα.

Καλές εκτονώσεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Bianca
MikeG42
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
94
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, black panther, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού