Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επικοινωνία με το γραφείο χθες για να κλείσω ραντεβού με την Καίτη, στην ερωτηση μου αν κάνει αναλ μου λένε αν δεν το έχεις πολύ μεγάλο οκ. Τους είπα οτι ανήκω στον μέσο όρο και οτι ποτέ δεν μου έχουν αρνηθεί πρωκτικό λόγω μεγέθους. Το επιβεβαιώσαμε εις διπλούν και μου είπε απο αύριο (σημερα δλδ) προκειμένου να ετοιμαστεί. Σήμερα λοιπόν το ραντεβού κλείστηκε στο Λακόμπα, με μια καθυστέρηση περίπου 50 λεπτών εμφανίζεται. Συμπαθητικό πρόσωπο με πολύ σιλικόνη στα χείλη που την χαλάει, μακρύ μαλλί μέχρι τον κώλο, ωραίο σωματάκι με μικρό βυζάκι και πολύ καλό μικρό πεταχτό κωλαράκι.
Μπαίνει μέσα και πάει για μπάνιο χωρίς καμιά βέβαια συγγνώμη για την καθυστέρηση, ξεκινάει μια πίπα αδιάφορη οπου στην προσπάθεια μου να της ακουμπήσω το κεφάλι να τραβιέται γιατι δεν ήθελε να της ακουμπάω το μαλλί επειδή μπερδεύεται λέει. Δεν μ΄αφηνε καθόλου όμως να της ακουμπήσω το κεφάλι με αποτέλεσμα εγω να ξενερώνω και να της λέω μάζεψε τα τουλάχιστον με λαστιχάκι όπου φυσικά με έγραψε. Την σταματάω και αρχίζω να την γλύφω όπου έδειχνε να της αρέσει, μετά την γυρνάω στα 4 και την τον έβαλα για πολύ λίγο στο μουνάκι και μετα βγήκα για να πάρω το κωλαράκι, και εκεί αρχίζει η παρωδία, παίζει να μην τον έχει πάρει ποτέ απο πίσω φαινότανε πολύ κλειστή , βαζει κρέμα και προσπαθει να τον βάλει, μόλις τον ακουμπάει αρχίζει τα πονάω , της λέω να πάρει το χερι της να προσπαθήσω εγώ και μόλις τον ακουμπάω άρχισε πάλι τα πονάω δεν γίνεται και αλλά τέτοια. Εκεί τα παίρνω και της λέω τότε σταματάμε και φεύγεις, μου λέει μα είναι μεγάλο , της λέω πλάκα μου κάνεις ? και γιατι δεν μου το είπες όταν το είδες στην αρχη πριν ξεκινήσουμε το οτιδήποτε, μου λέει νόμιζα οτι μπορούσα τότε κάτσε να τον φας της λέω ή αλλιώς φύγε , δεν μου εχει αρνηθεί καμια ποτε λόγω μεγεθους. εκεί πήρε τηλ το γραφείο και έλεγε τα δικά της και μιλάω και'γω με το γραφείο και της εξήγησα τι συνέβει. Της λέω άρχικά θα της δώσω 40€ να φύγει και λέει η τηλεφωνήτρια βρείτε τα μεταξύ σας, μετά το καλοσκέφτομαι και λέω όχι ρε πούστη 40€ +23 το λακόμπα πάει 63 και χωρίς να γαμήσω δεν παίζει, και της λέω θα σου δώσω 20 και πολλά σου είναι. Εκεί άρχισε να φωνάζει και να λέει με γάμησες και πρεπει να με πληρώσεις, της λέω δεν σε γάμησα και δεν τήρησες την συμφωνία οπότε και τα 20 πολλά σου είναι για να μη σε βάλω να πληρώσεις και το δωμάτιο. Σηκώνεται και φεύγει τσαντισμένη και μετα απο 2 λεπτα φεύγω και'γω.
Πάνε οι εποχές που οι κουτοπόνηρες ανατολικοευρωπαίες μας έτρωγαν τα λεφτά με το έτσι θέλω και χωρίς να γαμήσουμε, τώρα όποια δεν μπορεί σπίτι της. Από δω και μπρος μόνο Ελληνίδες ποτέ δεν μου έχει δημιουργήσει καμία πρόβλημα και περνάω πολύ καλά μαζί τους.

ΥΓ: σε επικοινωνία αργότερα που είχα με την τηλεφωνήτρια του γραφείου , της εξήγησα τους λόγους που την έδιωξα και της έδωσα μόνο ενα 20€ και μου έδωσε δίκιο. Κάτι τέτοιες χαλάνε το όνομα του γραφείου που κατά τ'αλλα έχει αξιόλογες κορασίδες όπως Μαριλού και παλαιότερα Νέλλυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, Antonis_Greece4, serafin και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Καλα της ξηγηθηκες της ξεκωλιαρας..αυτο που λες για Ελληνιδες ισχυει..τον εχω 18,5 καιτον εχει παρει Ελληνιδα πρωκτικο για 20 λεπτα την πηδουσα ουρλιαζε φωναζε αλλα τον εφαγε μεχρι τελους! Ναι!
L
loafer
07 Σεπτεμβρίου, 2017
ελα ρε φιλε..κριμα!
N
novusordo
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Αφού είδες ότι με τον κωλο δε γινόταν τίποτα, ας έπαιρνες μουνι τουλαχιςτον. Τι κόλλημα και αυτο.
07 Σεπτεμβρίου, 2017
και πολυ καλα εκανες με το καθε τσολι
S
swadow
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Όταν μερικές αρχίζουν τα "μη, τα μαλλιά μου", "μη, τα νύχια μου", "μη, πονάω", "μη, γαργαλιέμαι", "μη, είμαι κουρασμένη", απορώ γιατί ασχολούνται με το επάγγελμα. To χειρίστηκες πολύ ωραία, μπράβο.
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατί ρε φίλε κώλο ήθελα αν ήθελα μουνί θα έπαιρνα άλλη γκόμενα όχι αυτή και γιατί επίσης με ξενέρωσε με την συμπεριφορά της!
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Σωστος..!!! Για να μην μας περνανε οι κουτοπονηρες βλαχες για Αμερικανακια..
08 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν το πράγμα παει στραβά τοτε. Cut your losses. Για κωλο πας σε σίγουρες λύσεις. Αντζελα07, Αντριαννα, Ιολη, Λιζα VIP, Χριστίνα, κα άλλες πολλες.
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Εφόσον ανεβαίνεις σε κατηγορία πληρώνοντας για καλύτερες υπηρεσίες, τότε καλά εξηγήθηκες. Τώρα αν πήγαινες σε Μετάξι είτε Φίλης μας εντάξει χάνεις ένα 20ρικο μέγιστα. Συν τοις άλλοις, έχουν κι ευθύνη και τα γραφεία με τις κοπέλες που επιλέγουν. Το να είμαστε ωραίοι σε συμπεριφορά και τα συναφή δε σημαίνει ότι πρέπει να μας πιάσουν και κορόιδα.
N
Ntountaras
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9