Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173466
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αυτος ο ανθρωπος μπορει να πεταξει. https://www.youtube.com/watch?v=L7HedvsdNCI
και αυτή η γυναικα μπορει να σε πηδηξει. βλεπω εχει κριτικες μεχρι πριν 10 χρονιαΓερο-μύστηςΓερο-μύστης. εγω πρεπει να την εχω παρει 3 φορες.
είναι μιλφ για αυτο και όταν με γκαυλωσαν στο θρεντ με τα μιλφ ειπα να ερθω να την γαμησω. αμ δε, αυτή με πηδηξε. ξανθια, ρωσσιδα, γαλανοματα, σχετικα ψηλη, πλαστικο μεγαλο στηθος εε συγγνωμη βυζι ηθελα να πω, λεπτη μεση και αναλογιες πορνοσταρ, πως τα καταφερνει δεν τρωει αυτή η γυναικα?ΠροσκύνημαΠροσκύνημα μπαινει μεσα αρχιζει να μου τριβεται και να με χαηδευει, συνεχιζει με φιλια. το κορμι της τουρλωνει στα 4 θεαματικο καμπυλατερΚατσικογάμηςΚατσικογάμης, αρχιζει δυνατη πιπα, την παροτρυνω να κανει ταυτοχρονα μασαζ, οσχεου. ομιλητικη και κοινωνικη καθολη την διαρκεια του παιχνιδιούΈρωτας, ανεβαινει από πανω όπως της ζητησα για αρχη με σκοπο να την παρω υστερα στα 4 που μου αρεσει αλλα δεν προλαβα, ανεβασε ρυθμους και με ξεζουμισε. ο τσαμπουκας και η ενεργεια αυτης της γυναικας δεν περιγράφεται, ακουραστη εργατρια του σεξ μπορει να σε πηδηξει αν εισαι κουρασμένος και δεν μπορεις να την πηδηξεις εσυ. ξεζουμιστρα. ολ ταημ κλασικ. μια γυναικα με κορμι για σοου που θα ελεγες πως χαραμίζεται αν κανει μονο σοου και ευτυχως δεν χαραμιστηκε και την χαιρομαστε. το παλιοσυστημα δεν με αφηνει για μεγαλύτερες τιμες που σαφως είναι 10 για διαθεση κοπελας και αποδοσης/τιμης. το μονο μειον ότι το μαγαζι κλειδώνεται και εχεις ανασφαλεια μην μας την πεσουν οι στρουμφ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, al pacino και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού