Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πολυαναμενόμενη με την γνωστή από της ταινίες της και το ενδιαφέρον νήμα της στο μπου Έλενα Χατζή. Η επικοινωνία μας έγινε τηλεφωνικά όπου διέκρινα και αισθάνθηκα από τον τόνο της φωνής της ότι θα περνούσα καλά και τελικά δεν διαψεύσθηκα. Η συνάντηση έγινε σε παραβαρδάριο ξενοδοχείο την επόμενη μέρα μιας και το πρώτο ραντεβού ακυρώθηκε λόγω σοβαρού προβλήματος υγείας που αντιμετώπισε συγγενικό μου πρόσωπο. Η Έλενα φορούσε ένα μαύρο μίνι φορεματάκι που τόνιζε τις ωραίες καμπύλες της. Μετά την γνωριμία μας και την πρώτη επαφή μου ζήτησε να την βοηθήσω να το βγάλει και έτσι μου αποκαλύφθηκε ένα ωραίο χυμώδες σώμα με θεσπέσιο στήθος. Κάναμε το μπανάκι μας και περάσαμε στο διαταύτα . Το τι γίνεται με την κυρία το περιγράφει ο τίτλος της κριτικής και αν θυμάστε από το σχολείο ο νόμος λέγετε και νόμος δράσης-αντίδρασης (action –reaction law ) . Όπου εσείς ασκείτε την δράση και η Έλενα την αντίδραση. Μην βιάζεστε να πείτε «Α εγώ δεν είμαι πορνοστάρ άρα η συμπεριφορά της θα είναι αντίστοιχη» Η Έλενα σαν σωστή επαγγελματίας και κιμπάρισσα Σαλονικιά μόνο επειδή θα της δώσετε την αμοιβή της θεωρεί ότι και αυτό είναι δράση άρα θα αντιδράσει ανάλογα με λίγα λόγια θα τιμήσει εσάς και τα λεφτά σας. Εμένα με έκανε να νιώθω σαν πορνοστάρ μιας και εκτός από δυνατό σεξ ένιωθα ότι την ικανοποιώ και ότι της αρέσει . Παίχτηκαν τα πάντα σε έντονους ρυθμούς με άγριες φωνές ηδονής, αλλά και κατά διαστήματα πιο χαλαρούς. Λεπτομέρειες δεν θα γράψω θα τις βρείτε σε άλλες αναλυτικότερες κριτικές από πιο ικανούς σε αυτό συναθλητές. Η Έλενα ήδη από το φόρουμ είχε κερδίσει την και το θαυμασμό μου τώρα κέρδισε και εκτίμηση μου. Πέρασα καλά το χάρηκα και αν μπορέσω θα την ξανασυναντήσω στο μέλλον. Η Έλενα , κατά τη γνώμη μου μπορεί να σταθεί σαν μια υψηλού επιπέδου συνοδός μιας λόγω της καλλιέργειας της των τριών ξένων γλωσσών που χειρίζεται, των εμπειριών με κυρίους κάθε κοινωνικής τάξης της μεσογειακής της ομορφιάς και του ταπεραμέντου της και έτσι μπορεί άνετα να σταθεί δίπλα σε κάθε άντρα που έχει αυτή την δυνατότητα. Τέλος και εγώ όπως ό φίλος ο Φακίρης ( που σημειωτέον ήταν το επόμενο ραντεβού) μετά την συνάντηση χτύπησα μπυρίτσα μετά πιτόγυρου για να αναλάβω δυνάμεις και να συμπληρωθούν οι απώλειες σε υγρά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
447
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΜΥΡΤΙΛΟΣ, ntinosspa14, mixalis mixoy και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2017
Το κόστος ??????
TS
The St|ng
08 Σεπτεμβρίου, 2017
Τυπε, πρεπει να το εχεις ψαξει πολυ το θεμα της Φυσικης!
Ωραιος παντως, η Ελενη ειναι για πολλα κολπα.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2