Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 109125
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η επίσκεψη χτες το απόγευμα Το ελαιοτριβείο βρίσκεται στην Πλ.Κύπρου δίπλα από την R.I.P παλιά Αίγλη . Ανέβηκα στον 1ο όροφο όπου με υποδέχτηκε μια ξανθιά , .
Πήρα την κοπέλα την Λάουρα , μελαχρινή με μακρύ μαλλί , κοντούλα χοντρούλα με 3.5-4άρια βυζιά , πίρσινγκ στον αφαλό και στα χείλη.
Ήρθε πάλι στο δωμάτιο η σερίφησσα και μου είπε ότι υπάρχουν δύο προγράμματα , μισή ώρα μασάζ και ότι ακολουθεί στα 50 ευρώ και μία ώρα μασάζ και ότι ακολουθεί στα 70 ευρώ .. Επέλεξα των 70 ευρώ
Εκανα ντουζακι και την περίμενα , πράγματι δεν άργησε να έρθει και με πέτυχε να σκουπίζομαι. Άρχισε να με ρωτάει πως με λένε ηλικία τι δουλεία κάνω.
Ξάπλωσα μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο , η πιτσιρίκα με ρώτησε αν θέλω λάδι η κρέμα , της απάντησα ότι θέλω λάδι , πλησίασε στο τραπεζάκι και με ξαναρώτησε αν σίγουρα δεν θέλω κρέμα , κοίταξα στο τραπεζάκι και είδα ότι δεν είχε λάδι και της απάντησα οκ καλή και η κρέμα . Άπλωσε κρέμα στα πόδια μου και στην συνέχεια τα έτριψε , το ίδιο έκανε στην συνέχεια στην μέση στην πλάτη και στους ώμους , εννοείται ότι από μασάζ δεν είχε ιδέα ... είχαν δεν είχαν περάσει 8 λεπτά (από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο και όχι από την ώρα που άρχισε μασάζ...)και μου είπε αν θέλω να γυρίσω , οκ της είπα για να δω που το πάει ... άπλωσε κρέμα στα πόδια μου και άρχισε πάλι γρήγορα γρήγορα να με τρίβει...ενώ τώρα χάιδευε φευγαλέα τόσο τα αρχίδια μου όσο και τον πούτσο μου , σχεδόν στο 5 λέπτο την βλέπω και πάει σκουπίζει τα χέρια της με οινόπνευμα και ανοίγει το προφυλακτικό ,
Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα αρκετά μέτρια και με πάρα πολύ χέρι , την πήρα το χέρι γιατί προσπαθούσε να με τελειώσει , ανασηκώθηκα ασχολήθηκα λίγο με τις βυζάρες της , πήγα να την φιλήσω τράβηξε το κεφάλι της , πήγα να τρίψω το μουνάκι της και στην συνέχεια να την γλύψω αλλά είπε ότι δεν μπορεί γαργαλιέται...με τα πολλα με κανει να τελειωσω με ωραιοτατη μαλακια γιατι δεν μπορουσε να κανει πιπα αρκετη ωρα (γιατι ηταν κρυωμενη) κατοπιν αφου εχυσα τις ειπα να ετοιμαστουμε για τον δευτερο γυρο με σεξακι αλλα μου ειπε οτι εχουμε 5 λεπτα μονο και δεν προλαβαινουμε ενω τουλαχιστον ειχαμε 20 λεπτα προσπαθουσε να με πεισει κιολας οτι ειχε ερθει και ποιο νωρις για να φυγει και ποιο γρηγορα ελεος Χαμόγελο) οπως βλεπετε συναγωνιστες για τα μπαζα πεταξα τα λεφτα μου αλλα ευτυχως δεν θα τα χασετε εσεις - Η Λάουρα είναι το απόλυτο ξενέρωμα μακριά και αλάργα φιλική συμβουλή

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
72
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mutsodringo, fouxter, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού