Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν: Συνάντησα την Μαρίνα τον Ιούλιο, περίπου κοντά στην ημερομηνία που έβαλα, δεν θυμάμαι πότε ακριβώς. Από κοντά δεν μου φάνηκε όσο εντυπωσιακή μου φάνηκε στις φωτογραφίες. Δεν την λες κούκλα ούτε και άσχημη. Με το που μπήκε αυτό που με χάλασε ήταν το αδιάφορο στυλ, ούτε κάποιο σκέρτσο, ούτε χαμόγελο, ούτε ωραίο ντύσιμο, μια αίσθηση "άντε να τελειώνουμε". Μετά από μπάνιο βγήκε με την πετσέτα, ξάπλωσε και πήγε κατευθείαν στη δουλειά για να ανεβάσει το υδραυλικό σύστημα. Φιλότιμη μεν, όχι το κάτι παραπάνω όμως. Απλή διεκπεραίωση. Πρώτη κατάθεση με αυτήν από πάνω, όπου κουνάει την λεκάνη της αρκετά καλά. Μετά το τελείωμα σύντομο μπάνιο και κουβέντα. Τα αγγλικά όχι σπουδαία, τα θέματα συζήτησης επίσης (ίσως λόγω μέτριων αγγλικών). Καλή κοπέλα πάντως και συμπαθητική. Δεύτερος γύρος: Το φιλί (το οποίο για μένα είναι πιο "ανεβαστικό" από πολλές άλλες "τεχνικές") δεν το έχει. Χωρίς γλώσσα, χωρίς διάρκεια, βαρετό. Οπότε το γυρνάμε σε πίπα. Μόλις ήμουν έτοιμος για δεύτερο γύρο την στήνω στα τέσσερα, όπου όντως η θέα είναι πολύ καλή. Ολοκλήρωση σε αυτή τη στάση, κάπως βελτιώθηκαν οι εντυπώσεις, όχι όμως κάτι φοβερό. Ίσως να ζητάω πολλά, ίσως για αυτή την τιμή παίρνεις συγκεκριμένα πράγματα. Κατά τη γνώμη μου όμως έτσι δεν μακροημερεύεις στον χώρο. Η libido είναι εν πολλοίς θέμα μυαλού, χρειάζεται λίγο να "παίξεις" με τον άλλο, η απλή διεκπεραίωση σε κατατάσσει στους "αναλώσιμους". Γενικά μια αδιάφορη εμπειρία που γρήγορα ξεχάστηκε, παρόλα αυτά μπορεί και να την ξαναέβλεπα, σε λίγους μήνες, όταν θα έχω ξεχάσει τα παραπάνω καθ θα θυμάμαι ότι αποκλειστικά στα του σεξ τελικά δεν ήταν και άσχημα.

Σχόλια?

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
35
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, mifmif, blackbulldog83 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2017
Συμφωνώ σε όλα.
21 Ιανουαρίου, 2019
Φοβερή. Ξέρουμε ποτέ θα είναι Ελλάδα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2