Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150040
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κάθε επισκεψη στο εν λογω οικο τον ακολουθει και μια φολα που τρωω κάθε φορα που πηγαινω.Αυτη τη φορα πετυχα επιτελους μια καινουργια κοπελα ονοματι κατερινα,φαινεται ότι το μαγαζι εβαλε μυαλο και ανανεωνει πια τον στολο του.
Στο σαλοναρισμα της κοπελας μαλλον η δεν εβλεπα καλα η ημουν αλλου η με ειχε κυριευσει η ηδονή και αυτό το λεω γιατι απορω ακομα με τον εαυτο μου πως επελεξα την εν λογω κοπελουδα.
Δινω το παραβολο των 25 ευρω μπαινω στο δωματιο και περιμενα να ερθει η κοπελα σχεδόν 25 λεπτα αφου ημουν ετοιμος να ντυθώ και να ζητησω πισω τα λεφτα για να φυγω.Τελος παντων εκανα υπομονη ηρθε η κοπελα και το πρωτο ακυρο που τρωω ηταν όταν εβγαλε τα πορνοπαππουτσα ηταν λες και κατεβηκε 3 σκαλια,ποτε δεν μου αρεσαν οι κοντες κοπελες αυτή ειχε υψος γυρω στο 1.53 με λιγα παραπανησια κιλα στη κοιλια και με πολύ αδυνατα ποδια.Αν δεν ειχα δωσει τα λεφτα θα της ελεγα ντυσου και φυγε δεν γουστάρω αλλα λεω τουλάχιστον μην πανε χαμενα.Δευτερο ξενερωμα ηταν όταν η κοπελα μιλουσε,ειχα ρωτησει τη τσατσα από που είναι και μου ειπε ελληνιδα, ναι μεν μιλαει καλα ελληνικα αλλα η προφορα της μοιαζει με τσιγγανικη.Στο δωματιο το καταλαβα ότι παιζει γυφταριο συν το πολύ μελαχροινο του δερματος της,βεβαια ηταν καθαρη δεν μυριζε και ειχε βαλει προσθετα μαλλια σαν ραστα ηταν.Μολις το αντιληφθηκα της ειπα εγω μπαλαμος και μου λεει το ξερω και της λεω εσυ τσιγγανα όχι μου λεει, της λεω μοιαζεις, ναι μου λεει με ερωτηση ,της λεω ταχα μου, αν ησουν τσιγγανα θα γινομουν πελατης σου γιατι μου αρεσουν και μετα μου εκμυστηρευτηκε ότι είναι από τον ασπροπυργο και ιστοριες για αγριους.
Στα του αγωνα τωρα ξεκινησε με τσιμπουκι αρκετα μετριο το μονο καλο είναι ότι σε καρφωνει στα ματια όταν παιρνει τσιμπουκι και μετα τη βαζω ιεραποστολικα με το που μπαινω μεσα της αρχισε τις τεχνικες φωνες της λεω μη φωνάζεις δεν αναβω με φωνες και μετα επαψε καπακι αρα σιγα που καυλωνε,το μουνι της ηταν σχετικα στενο και μαυρο λογω του μελαχροινου δερματος,σε δυο λεπτα την αλλαξα σταση την εβαλα στα τέσσερα και τη πηρα από πισω ενώ ταυτόχρονα ανεβαζα ρυθμους για να τελιωσω πανω στα κωλομερια της ,μου λεει με λερωσες και ετρεχε να σκουπιστεί.το μονο ερωτικο που βγαζει είναι οι γκριμάτσες που κανει βγαζει τη γλωσσα και γλυφεται,αλλα από υπηρεσίες είναι μετρια και βγαζει ερασιτεχνισμο.Παραμονη στο δωματιο σχεδόν 15 λεπτα.Δεν θα την ξανατιμουσα παλι την συγκεκριμενη κοπελα γιατι ηταν κατω του μετριου και σε υπηρεσίες και σε εμφανιση.
Φευγοντας από τον οικο νοσταλγησα την Ερατω στους ψιθυρους καρδιας και συχαθηκα την κατερινα με τις κραυγες της πουτανιας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Kατερίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, fouxter, nakamparata και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού