Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Eχοντας την Θετικη εμπειρια της Στελλας, ειπα να δοκιμασω και την Βερονικα που ειχα δει στα πεταχτα πανω στην αλλαγη βαρδιας και μου αρεσε.
Πηγα στις 30/08/2017. Σκακει μυτη η μικρη με ενα κορσε που τα αφηνε ολα εξω. Βυζια, μουνι, κωλο. Βυζια 2,5αρια φυσικα, κωλος πεταχτος ολοστρογγυλος, χειλια για τσιμπουκι. Παω να βγαλω το εισοκαρικο και διαπιστωνω οτι ειχα μονο 15 €. Μεχρι να βρω ΑΤΜ και να γυρισω ειχε μαζευτει πιο πολυ κοσμος και απο τραπεζα τη μερα που πληρωνουν συνταξεις.
Εφυγα και ξαναγυρισα στις 31/08. Αυτη τη φορα η μικρη φοραγε ενα στρυγγακι και γυαλια δασκαλας που της πηγαιναν πολυ.
Πληρωσα εισιτηριο και μπηκα. Πλυθηκα και περιμενα. Περιμενα αρκετα γιατι η μικρη μετα απο καθε πελατη κανει μπανιο.
Την υποδεχτηκα ορθιος. Ειναι Ρωσιδα, τα ρωσικα μου ελαχιστα αλλα ευτυχως μιλαει καλα Αγγλικα.
Θελεις να σου παρω πιπα καθιστη? Οχι λεω, θα σου γλυψω πρωτα το μουνι. Δεν θα με δαγκωσεις μου λεει, να σε δαγκωσω? λεω. Να γαμισω ηλθα. Ενας με δαγκωσε, μου λεει, του εδωσα τα λεφτα και τον εδιωξα. Εγω θα σε γλυψω, θα σε φιλησω και θα σε γαμισω της λεω, αλλα δεν θα σε δαγκωσω.
Αρχισα το κλειτοριδογλυφομουνι. Ωραια κλειτοριδα και μικρα εσωτερικα μουνοχειλα. Ανταποκριθηκε σωστα με σπρωξιματα λεκανης και αναστεναγμους. Οταν πηρα τη δοση μου, στηθηκα για πιπα. Τον επλυνες καλα μου λεει. Ναι, αν θελεις ομως τον ξαναπλενεις. Οχι, ενταξει λεει, και προσθετει: αυτο που μου αρεσει περισσοτερο σε αυτη τη δουλεια ειναι οι πιπες. Και πραγματι, η πιπα της ειναι φανταστικη. Τα εχει ολα: πλαγιο κλαρινο, βαθυ λαρυγγι, παιξιμο κεφαλιου, φτυσογλυψιματα. Δυναμικη και ασιθησιακη ταυτοχρονα. Με απογειωσε. Της ζητησα να παρει σταση 69 και αρχισα, ενω αυτη πιπωνε, να γλυφω μουνι, κωλο, κωλομερια. Ατελειωτη πιπα σε διαρκεια και ποιοτητα. Η τσατσα κτυπησε πορτα. Μην ανησυχεις μου λει η μικρη και συνεχισε σαν να μη συμβαινει τιποτα. Κινδυνευα να χυσω γιαυτο της ειπα να βαλει ποτα.
Ανεβηκε πανω μου, στηριξε τα ποδια στο κρεββατι και αυτοκαρφωνονταν στο φουτσο μου. Φανταστικο cow girl. Καποια στιγμη τη τραβηξα πανω μου και γαμαγα φιλοντας τα βυζια της. Μουνι με ωραια αισθηση.
Στο ιεραποστολικο τραβηξε και επιασε τα μπουτια πανω και καθως εχει τουρλωτο κωλο μου εφερε το μουνι πιατο.
Σφυροκοπησα βαθεως και οταν ενιωσα οτι θα χυσω χαμηλωσα ρυθμο και της ειπα να μου δωσει το κωλι της.
Μου τον γυρισε, τον εφτυσα, τον σαλιωσα καλα και αρχισα να μπαινω σιγα σιγα γιατι ηταν στενος για το νουμερο μου.
Εβαζε και λιγο χερι για να μη μπω βιαια, δεδομενης της καυλας μου, αλλα οταν μπηκε ολος μου αφεθηκε και αρχισα να τη κωλογαμω εντονα. Ωραιος στενος κωλος.
Αναστεναζε ηδονικα και εκανα ενα φοβερο χυσιμο στο ομορφο κωλαρακι της.
Η Βερονικα ειναι πολυ καλη στο σεξ, κοινωνικημ καθαρη.
Ειναι μια επαγγελματιας ερωμενη.
Η τσατσα. εχοντας προφανως παρει αυτι, με ρωτησε πως περασα. Καλα της ειπα αλλα μου τη χαλασε λιγο το κτυπημα στη πορτα. Ας ειναι καλα η Βερονικα ειπα, που τα μαζεψε.
Ελπιζω να τα καταφερω να ξαναπαω τη Παρασκευη. Ειναι προφανες οτι τη συστηνω σε οσους εμπιστευονται τις κριτικες μου.
Να γαματε καλα τουλαχιστον 2 φορες τη βδομαδα. Μου το'πε ο καρδιολογος μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Bερόνικα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, TZOYLI, topscorer και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2017
εξαιρετική ενημέρωση.
06 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σαι καλα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2