Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καλησπερα σε όλους τους συναθλητες και συναγωνιστες.

Έπειτα από διμηνη αποχή (λόγω οικονομικής κρίσης ) από το αθλημα αποφάσισα να κάνω ένα διαλειμμα της απόχης με όλα τα επακολουθα (ένα μήνα θα τρωω φασολάδα)και να παρω cristal.

Ο λογος για μένα που αποφάσισα να πάρω αυτή ηταν η περιγραφη του fantom περι πιπινοκαταστασης. ετσι ήταν ακριβως "πιπινοκατασταση". Μου αρέσουν τα πιπίνια και αυτη ήταν αυτο που έξαχνα. Ένα 22χρονο πιπίνι από τη Λιθουανία(αεροσυνοδος στο επάγγελμα) με μόλις 2 εβδομάδες στο χωρο.

Τώρα ας προχωρησουμε στα σημαντικα κατα την ώρα της μάχης. Το κοριτσι δίνει το καλυτερο της εαυτο για να σε ικανοποιησει και φαινεται αυτο στην αρένα της μάχης. Σίγουρα δεν διαθετει την εμπειρία που μπορείται να βρείτε σε αλλες αλλά αυτο το πιπινιστικο δεν θα το βρείτε πουθενα. Πίπα βαθια χωρις ίχνος δοντιου και 80% deepthroat. Μουνάκι που μοσχομύριζε όπως τα λουλούδια την άνοιξη. Αυτο που μου έκανε εντύπωση ενώ προπλήρωσα την δεύτερη φορα που το κάναμε γυρναεί στα 4 μου πιάνει το καβλι και μου δίνει έντερο. Η πρωτη σκέψη που περασε από το μυαλο μου ήτα η κριτική του fantom να μην δώσουμε το κατοστάευρο για αυτό. Ωσπου να το σκεφτω, ωσπου να αποφασίσω τι θα κάνω ήταν είδη αργά και το καβλί μου βρισκόταν στη στενή της σούφρα.Ομολογω ότι δεν το μετανοιωσα.

Η cristal ήταν όλη την ώρα με το χαμογελο στα χείλη σου φτιάχνει την διάθεση, είναι αυτο που λέμε "εκπέμπει θετική ενέργεια".

Υ.Γ.(1) Προτείνετε ανεπιφυλακτα για λατρεις των πιπινιών

Υ.Γ.(2) Στο τέλος έκανα τον "μαλάκα" για το κωλαρακι που της πήρα και επιασε, καθως δεν ανέφερε τίποτα για το περιστατικο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 13, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού