Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθυστερημένη κριτική αλλά τη χρωστάω στη Κωνσταντίνα για δυό απολαυστικές συναντήσεις μαζί της...
Ημερομηνία περίπου σωστή και δύο επισκέψεις σε συντομο χρονικό διάστημα μεταξύ τους, με παρόμοια όμορφη εμπειρία... για την εμφάνιση δε θα πω γιατί υπάρχουν φωτογραφίες και εξαρτάται απο τα γούστα του καθενός. Προσωπικά όμως το λεπτό και σφιχτό κορμάκι της κοπέλας με ερεθίζει πολύ.
Πέρασμα λοιπόν στο δωμάτιο τη πρώτη φορά, φρεσκάρισμα με ντουζάκι (μου αρέσει να είμαι καθαρός με τα κορίτσια, το θεωρώ τον ελάχιστο σεβασμό προς αυτές όπως περιμένω το ίδιο και απο τη πλευρά τους...) και αναμονή για τη Κωνσταντίνα ... μπαίνει στο δωμάτιο χαμογελαστή και ευγενική, ανταλλάσουμε λίγες κουβέντες και αρχίζουμε ενα χαμουρεματάκι στα όρθια (πολύ μου αρέσει αυτό με όλες τις κοπέλες όταν είναι δεκτικές),,,πολύ καλή ανταπόκριση απο μέρους της με σχόλια και μικρούς αναστεναγμούς. Συνέχεια στο κρεβάτι σε πολύ GFE κατάσταση (χωρίς γλωσσόφιλα) και το κορίτσι έχει αρχίσει να χαλαρώνει. Γύρισμα μπρούμυτα και αρχίζω τα φιλιά στο λαιμό και τη πλάτη καθώς τρίβω τον Περικλή στο όμορφο στητό κωλαράκι της ... οι αναστεναγμοί μεγαλώνουν και έχω αρχίσει να κατεβαίνω προς τα κάτω, προς το θεικό κωλαράκι, το οποίο φιλάω και ζουπάω σα ζυμαράκι. η καυλα εχει χτυπήσει κόκκινο και η θέα απο το κωλαράκι με έχει τρελάνει καθώς εστιάζω όλη μου τη προσοχή σε αυτό...φιλιά, γλύψιμο σαν να μην υπάρχει αυριο και το κορίτσι να έχει παραδωθεί και να συμμετέχει με κουνήματα και πίεζοντας το κωλαράκι στο πρόσωπό μου...βάζω το χέρι μου απο κάτω και αισθάνομαι ενα μουνάκι μεσα στα ζουμια να ανταποκρίνεται άμεσα στο άγγιγμά μου ... με το χέρι μου να χαιδεύει τη κλειτορίδα της και το στόμα μου να έχει τρελαθεί στο κωλαράκι αισθάνομαι το κορίτσι να φτάνει σε ενα χαλαρωτικό οργασμό ... συνέχεια με τσιμπουκάκι απο μέρους της, αλλά πολύ σύντομο καθώς ήθελα να μπώ γρήγορα στο υγρό μουνάκι. Τελείωμα σε ιεραποστολικό βλέποντας το χαμογελαστό μουτράκι της και με τα ποδαράκια της στο πρόσωπό μου ... Επειδή είχε περάσει ώρα χτύπησε και η πότρα αλλά ευτυχώς όταν η σεμνή τελετή έφτανε στο τέλος της...τελευταία αγκαλίτσα, χαμόγελο, ενα ευχαριτώ και αποχώρηση της Κωνσταντίνας απο το δωμάτιο ...
Η δεύτερη επίσκεψη, απλά μια επανάληψη της πρώτης Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Το κορίτσι έχει μπεί στα στανταράκια μου αν και την επόμενη φορά θα δοκιμάσω Κλεοπάτρα ή Λάουρα ...
Καλά να περνάμε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
799
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, TZOYLI, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού