Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν έχω συναντήσει τόσο επιμονή τσατσά , μέχρι και τα γυαλιά ηλίου μου πήρε για να περάσω , όμως δεν ήταν εκείνο που πραγματικά με τράβηξε μέσα στο δωμάτιο , όσο το πιπίνι με το μαύρο μαλλί , που είχε και μια μικρή τσαχπινιά και από ότι μου είπε η τσατσά τα έκανε όλα ...... πολύ αμφιβάλω πάντως ..... θα μπορούσε να έχει παππούληδες , όπως έναν που είχε ήδη στο δωμάτιο , άλλα πελάτες της κλάσης μας και των απαιτήσεων μας δύσκολα θα μπορούσε να ανταποκριθεί , και τελικά βγήκα αληθινός , η κορασίδα …..Αντζελα λεπτή έως κοκαλιάρα με εναμισαρι στήθος στα 1,75 με τακούνια αρκετά χαριτωμένη με μαύρα μάτια μπήκε στο δωμάτιο με μαύρο μπικίνι περισσότερο για να καλύπτει το μικρό της στήθος ...... τα προκαταρκτικά της ήταν μέτρια .... και της είπα να μου κάνει πίπα , αμέσως βγάζει το προφυλακτικό και πάει να μου το φορέσει , της λέω χωρίς και μου απαντά δεν μου το είπες , της λέω δεν ρώτησες , το τσιμπούκι ήταν μέτριο και βιαστικό , κάθε λίγο και λιγάκι σταματούσε για να φτύνει σε ένα μαντιλάκι που είχε κάτω από τα αρχίδια , της είπα πιο μαλακά να μου τον παίρνεις , άλλα αυτή τον χαβά της, της λέω να μου φορέσει το προφυλακτικό και την ξαπλώνω από κάτω πάω να της βάλω μαξιλάρι και μου το παίζει Κινέζα , επιμένω και κάνει πίσω , της τον έχω βάλει καλά μέσα της και μου λέει ,,,,,,,, εγώ παίρνω 10 εύρο μονό , να σου δώσω και άλλα δέκα , της λέω όχι μου λέει αυτά παίρνω , αρχίζει να το παίζει φτιαγμένη , αλλά δεν μασάω την γυρνάω στα τέσσερα και πάω για κώλο, σιγά μου λέει να βάλω λίγο αλοιφή , της τον φοράω και χαμηλώνει , α δεν γίνεται δουλειά έτσι , την ξαπλώνω κάτω και εκεί δεν γλιτώνει με τίποτα , μου πιάνει τα πόδια μου ανοιχτά , αλλά εγώ την φέρνω στη στάση που θέλω , έφιππος να την σφυροκοπώ αρχίζει να μου λέι σιγά είναι μεγάλος και σκληρός , και πονάω πως θα κάνω δουλειά μετά , τέλος την χύνω πανηγυρικά και την απελευθερώνω…….. μου τον παίζει λίγο….. πλένει τα χέρια της και αποχωρεί ....... ευχαριστώ ..... σίγουρα δεν θα ξαναπάω.Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, nobodyelsebutme, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2017
Μακριά από αυτή τη σκουληκοτρυπα
04 Σεπτεμβρίου, 2017
Καλά της ξηγηθηκες όταν λέει όλα στο πρόγραμμα σημαίνει όλα αν δεν της αρέσει το 10 ρηκο στην τσέπη να πάει στο μετάξι να παίρνει τους αραπαδες για 5€ στην τσέπη
05 Σεπτεμβρίου, 2017
Κ γαμω τις κριτικες που γραφουμε δλδ..μακρυα απ το φ 66!!!!!..ειναι του διαβολου! Μεχρι κ η λουκά τους εχει καταραστει!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3