Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ειπε η μεγαλη Ριτα Χε'ι'γουωρθ και ειναι ισως η πιο αξεπεραστη ατακα της...οι ανδρες πανε στο κρεβατι με την Τζιλντα(ο κορυφαιος ρολος της) και ξυπνανε με εμενα.Αυτη η φραση στιφογυριζε στο μυαλο μου για ωρες μετα την γνωριμια μου με την Μιρα.
Ειχα ξεκινησει την νυχτερινη μου περιηγηση στα ιδρυματα της Θεσσαλονικης με την ελπιδα οτι θα επεφτα σε καποια γνωστη μου απο τα παλια γιατι δεν μου ελεγε πολλα η ιδεα της ενασχολησης μου με καποια κοπελα που δεν ειχα ξαναδει.Αυτο αρχισε να αλλαζει σταδιακα,οπως αλλαζουν τα χρωματα του οριζοντα οταν χαραζει η αυγη, απο την ωρα που η Μιρα εμφανισθηκε μπροστα μου στο σαλονι.Ειχα μπροστα μου μια κοπελα που θα μπορουσε ανετα να βρισκεται σε σελιδες περιοδικου μοδας.22 ετων,Ουκρανο-ρουμανικης καταγωγης,λεπτη με μικρο στηθος,γυρω στο 1,70 μ.,ξανθια με μπλε ματια και κυριως με μια αγερωχη λαμψη,τυπικο χαρακτηριστικο μοντελου.Υπηρχαν κοπελες πιο προσχαρες και χαμογελαστες σε αλλα ιδρυματα αλλα ηταν κοπελες της διπλανης πορτας χωρις την ιδιαιτερη λαμψη της Μιρα.Η τσατσα ηταν πολυπειρη και μου ανακοινωσε τα διαθεσιμα προγραμμματα που κυμαινονται απο απλα των 30 ευρω μεχρι αλλα με πιο πολυ περιεχομενο οπως με στοματικο στην κοπελα με 60 ευρω.Για οσους θελουν να χυσουν πανω της θα πρεπει να προσθεσουν αλλα 10 ευρω στον λογαριασμο.Υπαρχει και πρωκτικο προς 80 ευρω.Εγω επελεξα πρωκτικο με τελειωμα πανω της δηλαδη το αντιτιμο ηταν 80+10 ευρω.Αυτη ειναι τιμολογιακη πολιτικη που υπηρχε τις καλες μερες δηλαδη πριν απο περιπου δεκα χρονια .Μεχρι τοτε το πρωκτικο με νεα και πολυ εμφανισιμη κοπελα ηταν στα 90 με 100 ευρω .Αρα η γυρισαμε πισω στις καλες μερες η επιστρεψαμε στην αναπτυξη...
Μολις μπηκε στο δωματιο ,ξαπλωσε με στυλ στο κρεβατι και εωγαλε τα ασπρα εσωρουχα της με τα μπλε σχεδια που θα μπορουσαν ανετα να ειναι μαγιω.Επειδη τυγχανω διοπτρολαγνος η Μιρα κερδισε κι αλλους ποντους με την εμφανιση της με αυτα τα υπεροχα κοσμηματα που λεγονται γυαλια ορασεως.Η ιδια μου ειπε οτι τα γυαλια της,αρεσουν σε πολλους συναγωνιστες οποτε εγω δεν ειμαι ο μονος με τετοιες προτιμησεις.Μου εβαλε την ζουμο- σακουλα με το στομα και κυριολεκτικα αρχισε να παιζει με τον πουτσο μου στο στομα της της με κορυφαιο το οτι...μου τον δαγκωνε(!) απροκαλυπτα μπροστα στα εκπληκτα ματια μου και οχι κατα λαθος κατι που οχι μονο μου τυχαινε για πρωτη φορα αλλα μου αρεσε κιολας.Ταυτοχρονα ,αφου εβαλα λιπαντικο στον δεικτη και το μεσαιο δαχτυλο του αριστερου μου χεριου αρχισα να παιζω με την πισω τρυπουλα της.Μετα απο αυτο ,μου εκανε reverse cowgirl.Μολις ειδα τα μακρυα ποδια της να φτανουν σχεδον στους ωμους μου, της ζητησα να κανει λιγο ακομα πισω ωστε να μπορω να γλειψω τα δαχτυλακια των ποδιων της ενω την καρφωνα στην σταση αυτη κατι που της αρεσε ιδιαιτερα.Μετα γυρισε με μετωπο προς εμενα για standard cowgirl δινοντας μου την ευκαιρια να απολαυσω το διοπτροφορο της βλεμμα.Το πισωκολλητο δεν ηταν απλα μια ακομα σταση αλλα και μια ευκαιρια να παιξω και με τα βυζακια της ενω παραλληλα θα αρχιζα την τελικη προετοιμασια της κωλοτρυπιδουλας της για το πρωκτικο βαζοντας μεσα της τον αριστερο μου αντιχειρα.Ηταν ετοιμη...τον εβαλα σιγα σιγα μεσα της προσεχοντας να μην κανω αποτομες η βιαιες κινησεις.Η ιδια μου ζητησε να ανεβασω ρυθμο οποτε δεν υπηρχε λογος να μην ανεβασω ταχυτητα.Η εικονα απο τον καθρεφτη ηταν ακρως ερεθιστικη...εγω εξερυνουσα αυτο το λαχταριστο κωλαρακι που κυριολεκτικα ανοιγοταν μπροστα ενω την ιδια ωρα το ομορφο προσωπο της Μιρα με τα αβασταχτα sexy γυαλακια φορουσε μια μασκα πονου και απολαυσης.Κατι αλλο που μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση και δεν το ειχα ξαναδει ηταν η προσηλωση της στους κανονες ασφαλειας οταν της ζητησα να κανει Α.Τ.Μ.( ass to mouth).Αλλαξε προφυλακτικο παλι με το στομα της και μου τον πηρε στο στομα ξανα αφου πρωτα τον ξαναδαγκωσε.
Τελευταια πραξη ... ξαπλωσε ανασκελα ,εβαλε δυο δαχτυλα αναμεσα στα γλυκα κατω χειλη της και εγλειψα τα δαχτυλα της παιρνοντας της υπεροχη γευση της και τα εβαλε ξανα εκει.Εγω σταθηκα πανω απο τα μικρα και αθωα βυζακια της παιζοντας μαζι τους και κανοντας τις ρωγες της να φουσκωσουν ενω ταυτοχρονα αρχισα να ετοιμαζω το υλικο με το οποιο θα τα επαλειφα σε λιγο.Ηξερα οτι θα αργουσε ακομα να παει για υπνο για αυτο φροντισα να της προσφερω ενα ασπρο ,υγρο και δροσερο σεντονι για να αγκαλιασει το σωμα της.Της προκληθηκε μια στιγμιαια δυσφορια για αυτο οσοι δεν ειστε πολυ ψυχραιμοι καλυτερα να το αποφυγετε αυτο.Μολις πλυθηκε ολα ηταν ενταξει ,εβαλε τις γοβες της που ηταν ροζ η στο χρωμα του δερματος και αποχαιρετηθηκαμε με ενα σταυρωτο φιλι.
Ειναι αληθεια οτι εκανα μια υπερβαση στον προ'υ'πολογισμο μου για να μπορεσω να κανω ο,τι εκανα αλλα εφυγα περηφανος διοτι μπορεσα να κανω κατι που πολλοι σκεφτονται αλλα ελαχιστοι μπορουν να κανουν .Η κατακτηση αυτου του κωλου ειναι μια σκεψη που αγγιζει τα ορια της φαντασιωσης και εγω δεν εμεινα μονο στην σκεψη αλλα περασα και στην πραξη.Προβλεπω οτι η Μιρα δεν θα μεινει για πολυ εδω.Η θα συνεχισει αλλου η θα σταματησει για να σπουδασει η για να σαχοληθει με κατι αλλο.Παντως αν συνεχισει ,το πολυ σε 5 χρονια την βλεπω με προσθετικη στηθους.Η εμπειρια μου, εχει δειξει οτι οι πολυ νεαρες κοπελες ,ακομα και αν ειναι πολυ εμφανισιμες,συνηθως δεν δημιουργουν ψυχικη επαφη με αποτελεσμα να χανουν ποντους οπως συνεβη και εδω.Τα ελληνικα της ειναι καλα και ειναι αρκετα σοβαρη για την ηλικια της.Εχει να μαθει πολλα ακομα αλλα αν το θελει θα διαπρεψει με την παροδο του χρονου.Καλη συνεχεια στην Μιρα και σε ολους μας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.711
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, azazel, BLADESINGER και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού