Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51990
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Κλαούντια εμφανισιακά την γνωρίζω αρκετό καιρό,από το άλλο ίδρυμα όπου εργαζόταν,το Καλλιρρόης...Για όσους δεν την γνωρίζουν έχει ωραίο σχετικά σώμα με όμορφες καμπύλες,γλυκό σε συνδυασμό έκφυλο πρόσωπο με μαλλιά κοντά μέχρι τους ώμους και ωραίο κώλο...!Αλλάζει συχνά τα μαλλιά της και έτσι κάποιοι να την θυμούνται διαφορετικά...Είναι απ΄τις κοπέλες των μασαζερί με αρκετές αλλαγές στην κομμωτική τους...!

Καιρό τώρα ήθελα να την πάρω στα ενδότερα αλλά οι περιστάσεις δεν επέτρεπαν...Έτσι με το που δόθηκε η ευκαιρία,μεσοβδόμαδα επίσκεψη στο ίδρυμα...Στην υποδοχή η Βίκυ με τις βυζάρες της σε σωστό σημείο...Κάθισα και περίμενα μίας και η Κλαούντια ήταν στο δωμάτιο...Μετά από λίγο και αφού επέλεξα το πρόγραμμα των 60 κατευθυνθήκαμε μαζί στο δωμάτιο...Με άφησε να κάνω ένα ντουζάκι και ήρθε μετά από λίγο...
Μία μικρή φάση στην αρχή με κάποια φιλάκια και έναρξη στο μασάζ...Αρκετοί γνωρίζουν πως η κοπέλα ξέρει μασάζ.Είναι από τις κοπέλες που είναι γνώστριες στο χώρο του μασάζ.Αν θέλεις δυνατό,χαλαρωτικό ότι επιλέξεις το κάνει πολύ καλά!
Εγώ είμαι του πιο χαλαρωτικού,και έτσι με ευχάριστες κινήσεις ξεκίνησε το μασάζ σε πλάτη,πόδια,χέρια και αυχένα...Με κάποια πονηρά παιχνίδια με τα δάχτυλά της ξεκίνησε τα προκαταρκτικά....Γύρισα απ΄την άλλη και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα.Με έσφιξε λίγο με τα χέρια της και κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή.Πολύ καλή πίπα με λίγο χρήση δοντιού αλλά καραμέλωμα σε όλη τη περιοχή...Εγώ προσέφερα κάποια χαδάκια στο γατάκι της,πράγμα που έδειξε να ευχαριστιέται...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Δύο στάσεις ήταν αρκετές στην γνωρίμία μου με την Κλαούντια...
Πρώτα με αυτήν απο πάνω να "καλπάζει" με γρήγορους ρυθμούς και πρόστυχες ματιές...Αλλαγή για τα τέσσερα όπου το στήσιμό της ήταν άψογο και έτσι με άψογη συμμετοχή από μέρους της φτάσαμε στο τέλος της συνεδρίας μας....!
Κάθισε και μιλήσαμε για λίγο καθώς είχε απομείνει χρόνος...Αφού ντύθηκα και ήρθε ξανά στο δωμάτιο,μιλήσαμε ακόμη λίγο και αποχώρησα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον!

Η Κλαούντια αποδείχτηκε αρκετά καλή επιλογή και θα την επιλέξω ξανά στο μέλλον.Έχει όρεξη,έχει αντοχή και προσπαθεί να ικανοποιήσει τομ παρτενέρ της στο έπακρον.
Αυτά για την Κλαούντια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού