Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σουζαννα είναι ένα σκληρο γκιλφ μαλλον αλαβανικης καταγωγης,σιγουρα είναι ανω των 50χ, εχει ξανθο μαλλι μεχρι λιγο
πιο κατω από τον ωμο το πρσοσωπο της είναι γερασμενο όπως και το κορμι της, η αληθεια είναι ότι οι απανωτες καταθεσεις με τα
τσιτωτα πιπίνια με μπουχτησαν ηθελα κατι διαφορετικο.
Η Σουζαννα βγηκε στο σαλονι ειπε το πρόγραμμα το οποιο είναι χωρις ελευθερο στοματικο αλλα με πρωκτικο.
Εφυγαν ολοι από το σαλονι και εμεινα μονος, θα περασω της ειπα και εδειχνε να μην το πιστευει, με εβαλε στο δωματιο μεσα από τις
κουρτινες και δεν αργησε να ερθει. Το πεσιμο που μου εκανε ηταν χοντρο, με καβαλησε με το εσωρουχο και αρχισε να με φιλαει παντου,
στο λαιμο στο στηθος στην κοιλια με εγλειφε και με φιλουσε συνεχως λεγοντας μου τι μωρο εισαι εσυ μου αρεσεις ! Προφανως δεν εχει
συνηθισει να την παιρνουν πιπίνια σαν εμενα και με εγλειφε σα να ημουν ξερολουκουμο.Εγω της εγλειψα τις 3αρες βυζαρες της που
ηταν λιγο πεσμενες αλλα πολύ καλες σε αισθηση και όχι νερουλες που συναντάμε σε κορασιδες μικρότερης ηλικιας.
Επισης κανει χρηση κρεμας αλλα και παλι η αισθηση ηταν καλη και όχι χαος.Μου περασε καποτα και αρχισε μια καλη αισθησιακη πιπα
χωρις περασμα από μπαλες αλλα μου τις χαιδευε με το χερι της και μου τις ζουλαγε, και αυτό ωραιο ηταν παντως.Με καβαλησε και χτυπιοταν
πανω στο καυλι μου δυνατα, ηθελε να τον παρει ολο μεσα και φαινοταν από τις κινησεις της, την γυρισα σε κανονικη σταση οπου εκανε
σαν τρελλη αφου με χαιδευε συνεχως επιζητουσε φιλια με αγκαλιαζε με τα ποδια και εδειχνε να με θελει πολύ.Η φαση αυτή με εφτιαχνε αν
και εγω δεν ημουν τοσο τρελαμμενος με αυτην, το τελος ηρθε σε αυτή τη σταση, δε με αφησε να βγω από μεσα της αμεσως αλλα ηθελε να μεινουμε
αγκαλιτσα Έρωτας οπου καναμε και λιγο σοσιαλ...

Συμπερασματικα η Σουζαννα είναι γκιλφ με την αναλογη της ηλικιας της εμφανιση, στο δωματιο μεσα ηταν φωτια η συμμετοχη της μεγαλη αλλα αυτό
μαλλον οφείλεται στη μεγαλη διαφορα ηλικας μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού