Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η κριτική που ακολουθεί είναι λίγο μακροσκελής αφού θέλησα πρώτα να παρουσιάσω τις παλαιότερες εντυπώσεις μου από την κοπέλα ώστε να φανεί γιατί τώρα τη θεωρώ "απογοήτευση"

Τη Χριστίνα λοιπόν την είχα πάρει την προηγούμενη χρονιά αρκετές φορές. Στο δωμάτιο ήταν πάντα «μες ΄την τρελή χαρά». Ένας συνδυασμός ναζιού/τσαχπινιάς και μπόλικης πάρλας την ώρα που σε φιλούσε /δάγκωνε παντού (μου έχει δαγκώσει μέχρι και τη μύτη την ώρα που την είχα στο cow girl) σε έκανε να νιώθεις ότι γαμάς το πιπινάκι που γνώρισες πριν από λίγο και την έχει καταβρεί μαζί σου. Δεν ξέρω αν αυτό ήταν το φυσικό της στυλ ή υποδύοταν έναν ρόλο , σημασία έχει ότι περνούσες καλά και φτιαχνόσουν 100% . Στο κυρίως πιάτο (στοματικό + σεξ) δεν είχε επαγγελματικές επιδόσεις ή απλά δεν ήθελε να προσπαθήσει παραπάνω αλλά δεν χρειαζόταν, τουλάχιστον στην συγκεκριμένη το αποδεχόμουν και περνούσα καλά. Βέβαιως σε διαφορετικές «συνεδρίες» έχει τύχει μεμονομένα να κάνει εξαιρετικό στοματικό / τρομερό στήσιμο στα τέσσερα με τέρμα σπάσιμο μέσης / μίνι χορευτικό-strip show / πολύ καλό ιεραποστολικό / και μια φορά που την σήκωσα στα χέρια χτυπιόταν λες και ήμασταν σε τσόντα.
Το 2017 ξέκοψα για αρκετό καιρό από την μοντελοαλυσίδα . Όταν ξαναπήρα τη Χριστίνα τέλη Μαίου δεν ήταν τόσο «μες ΄την τρελή χαρά» αλλά είπα ΟΚ μπορεί να έτυχε. Στη συνέχεια όμως την πήρα άλλες 2 φορές τον Ιούλιο με ανάλογη εικόνα ως προς τη διάθεσή της.
Και φτάνουμε στο παρόν : στη Φυλής είχα πολύ καιρό να κατέβω στην τρίτη βάρδια Παρασκευή βράδυ λοιπόν πήγα να δω τη Μόνικα από το Φ65 που έχει καλά σχόλια στις ενημερώσεις. Δυστυχώς δεν ήταν εκεί αλλά δούλευαν η Χριστίνα στο Φ54Α και η Αλεξάνδρα στο Φ66. Αρχικά σκέφτηκα Αλεξάνδρα αλλά το Φ66 δεν μου πολυαρέσει οπότε κατέληξα Χριστίνα παρόλο που από το σαλονάρισμα φαινόταν βαριεστημένη ή/και κουρασμένη. Στο δωμάτιο δεν υπήρχε πια τίποτα από το στυλ «μες ΄την τρελή χαρά» Με το ζόρι αλλάξαμε πέντε κουβέντες σε όλη τη διάρκεια (ποια, η Χριστίνα που δεν έβαζε γλώσσα μέσα), το στοματικό ήταν τελείως μηχανικό, βασικά είχε ανοίξει το στόμα και τον μπαινόβγαζε. Αλλάξαμε τρεις στάσεις με τελείωμα τη Χριστίνα από πάνω. Εκεί άρχισε τη γκρίνια ότι της πονάω τα πόδια (αναγκάστηκα να τις κρατάω τους μηρούς από κάτω για κόντρα επειδή ανεβοκατέβαινε αρκετά δυνατά). Τελείωσα και την έκανα ψιλονευριασμένος.
Δεν ξέρω τι παίζει και άλλαξε τόσο στη συμπεριφορά της, σίγουρα όμως πρόκειται για μόνομη αλλάγη την οποία μπορείς να διακρίνεις από τη στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο. Και αφού το βασικό προσόν (πέρα από την ομορφιά) της συγκεκριμένης κοπέλας ήταν αυτό το «μες ΄την τρελή χαρά» στυλ και όχι οι επιδόσεις στο κυρίως μενού δεν υπάρχει για μένα τουλάχιστον λόγος να την ξαναπροτιμήσω. Το χρήμα πλέον είναι περιορισμένο και οι επιλογές στη Φυλής από εμφανίσιμα κορίτσια αρκετές.

Τέλος ένα σχόλιο για το στήθος της που έχει γραφτεί ότι μπορεί να είναι σιλικονάτο. Στις τόσες φορές που τα έχω χουφτώσει δείχνει πολύ φυσικό και δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι ξένο από κάτω. Πάντως στην επίσκεψη του Μαϊου της είχα πει ότι τα βυζιά της φαίνεται να έχουν μεγαλώσει και μου απάντησε : ναι είναι σιλικόνη. Έτσι όπως το είπε δεν κατάλαβα αν αστειευόταν πάντως αν είναι σιλικονέ πρέπει να πρόκειται για θαύμα της επιστήμης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
3.897
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2017
Αν είναι μικρό το ένθεμα και τοποθετημένο καλά κάτω από τον μυ, δεν είναι απαραίτητο ότι το καταλαβαίνεις εύκολα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1