Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεγάλο χαμόγελοΛοιπόν παίδες, είδα μια τσόντα με μια milf και καύλωσα, οπότε πήρα σβάρνα τη δυδύμου, αλλά είχαν κλείσει, πέρασα μια ματιά τη φυλής, αλλά ήταν οι γνωστές μικρές....Οπότε κατηφόρησα Λιοσίων. Για καλή μου τύχη μπάινω εδω, και βγαίνει αυτή η ωραίας εμφάνισης κανονική γυναίκα, με μέτριο βυζάκι κατάλευκη επιδερμίδα και κατάμαυρο μαλί μέχρι τους ώμους, θα ναι 40 κάτι, αλλά γλυκιά και ευγενική, ανακοινώνει οτι κάνει τα πάντα, και μπαίνω, πρίν απο εμένα πήγε στο δίπλα δωμάτιο όπου κάθισε αρκετά και τη κοπάναγε κάποιος, αυτή ακουγώταν με ωραίες φωνές, οπότε λεω εδω είμαστε, άθομαι όρθιος και μόλις μπαίνει βγάζει τις ψηλές γόβες, σουτιέν και κυλωτάκι και την μπαλαμουτιάζω όρθια, σεν γκόμενα, μου δίνει φιλιά στο στόμα και αγκαλιά, μετά πάει στο κρεβάτι και γονατίζει μπροστά μου, μου λεει θέλεις χωρίς, αλλά διαλέγω με, περνάει το προφυλακτικό και με αρχίζει σε μια πολύ καλή βαθιά πίπα όπβς είμαι όρθιος. Μετά πριν προλάβω να ζητήσω στάση ξαπλώνει πίσω και της λεω θα κάνουμε και πισωκολητό μετά, μπάινω μέσα της και διπλώνει γύρω μου τα πόδια της, την σπρώχνω δυνατά και αρχίζει τους ήχους και τα φιλιά, μετά νόμιζε οτι θα βγω, αλλά σηκώθηκα και της ένωσα τα πόδια, ώστε να τα κρατάω ψηλά ! της άρεσε έτσι μου λέει....
Βγαίνω μη χύσω και γυρνάει πισωκολητό, όμως με ρωτάει θες κωλαράκι ?, αμε λεω! βάζει μια ψιλή αλοιφή, και χώνει λίγο το δάχτυλό της μέσα, εγω απολαμβάνω το θέαμα, μετά μου παίρνει το πούτσο και τον οδηγεί μέσα σιγά σιγά μου λέει, ωραίος σφιχτός κώλος και θέαμα στον καθρέπτη, την κάνω σιγά Κατσικογάμηςκαι μετά σηκώνωμαι με τα πόδια στο κρεβάτι, καταλαβαίνει και παίρνει τέλεια στάση πιο χαμηλά και της τον καρφώνω δυνατά κάθετα, τόσο που φοβόμουν μη σπάσει το προφυλακτικό γιατί αντί να χαλαρώνει αυτό το κωλαράκι έσφυγε.. έβγαζε κραυγές ωραία, σκύβω και της φυλάω τα μαλιά και χύνω κάργα μέσα... Μιλάμε όνειρο γαμήσι, την συνιστώ ανεπιφύλακτα, μου είπε είναι απο τις 6 το απόγευμα μέχρι πρωί κάθε μέρα, και έχει μια χοντρή υπηρεσία αρκετά ευγενική επίσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, numpas, AntifitCondom και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού