Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Νάνσυ (Νικόλ)την έχω πάρει 3 φορές. Είναι ακριβώς όπως φαίνεται και στις φωτο. 100% θυληκό κορμί και απαλό δέρμα. Πρόσωπο όμορφο και γενικά δεν δείχνει αυτό που είναι.
Η πρώτη φορά, όπως το έχω ξαναγράψει, δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι. Ηταν κουρασμένη και το έδειχνε. Η 2η ήταν η καλή. Με πολλά και διάφορα προκαταρκτικά, γλωσσόφιλα ακάποτο στοματικό κλπ. Βάσει της 2ης λοιπόν, ξαναπήγα και σήμερα νωρίς το απόγευμα. Δυστυχώς δεν κάθησα να την δω στο σαλόνι (πέρασα στο δωμάτιο αμέσως) Θα έβλεπα τουλάχιστον σε τι διάθεση ήταν.
Περασε κανα τέταρτο μέχρι να έρθει (δεν είχε κόσμο) και την βλέπω με τα μαλιά πιασμένα πίσω, λες και έβλεπα καθαρίστρια. Τι έχεις; τη ρωτάω, ζεστένομαι μου λέει..δεν αρχίσαμε καλά, λέω απο μέσα μου. Παίζει λίγο με το χέρι τη πούτσα και πάει να βάλει το προφυλακτικό πριν καλά καλά σηκωθεί.
Αρχίζει ένα μέτριο στοματικό και με χέρι και μου λέει να μπω μέσα της. Παίρνει θέση με ανοιχτα τα πόδια, βάζει πολύ κρέμα και μπήκα στο πηγάδι (τίποτα δεν κατάλαβα) κι όπως ήταν φυσικό, ειχαμε πτώση .....
Κατσε να στον παίξω λίγο να χύσεις μου λέει. Οχι της λέω ευχαριστώ και ετοιμάζεται να βγει.
Στο συγκεκριμάνο σπίτι, έχω περάσει υπέροχα, με όλα τα κορίτσια. Με τη Νάνσυ, μόνο μια φορά απο τις 3. Αν λοιπόν δεν έχει διάθεση ή είναι κουρασμένη, ας κάτσει σπίτι κι ας μη δουλέψει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, lycienr, topscorer και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2017
Πού βλέπετε φωτογραφίες από τα κορίτσια των μπουρδέλων ρε μάγκες;
04 Σεπτεμβρίου, 2017
ψάξε και λίγο στο φόρουμ ..... υπάρχει τόπικ πχ Αγκύρας 1 και εκεί τα κορίτσια βάζουν φώτο
13 Ιανουαρίου, 2018
Με ανησυχει η κριτικη σου,επειδη ειναι ωραια και θελω να την τιμησω ,οπως και την υπεροχη Μπαρμπι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3