Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Χριστίνα που περιγράφει ο συναγωνιστής dmtrsxxx πιο κάτω έτυχε να την δω λίγο αργότερα την ίδια μέρα να μου κάνει κλικ και να την δοκιμάσω. Οπότε παραθέτω και την δική μου εμπειρία με την κοπέλα που δεν έχει ουσιαστικές διαφορές με του συναγωνιστή.
Καταρχήν να αναφέρω ότι παρουσιάστηκαν δύο κοπέλες στο σαλόνι, η Χριστίνα που ήταν αρκετά σκυθρωπή, μέσα στην μίρλα και μουρτζούφλα αποπνέοντας πλήρως αρνητική αύρα και η Νικόλ απο το Κολωνού 23 που ήταν μέσα στην θετική ενέργεια και έκανε πολλά αστεία και γελούσε.Πληροφορούμενος απο την ώριμης ηλικίας υπηρεσία, που παλιότερα ήταν κοπέλα και αυτή, ότι η Χριστίνα ήταν αυτή που πρόσφερε ελεύθερο στοματικό κατέβαλα το αντίτιμο επιλέγοντας την παρόλο το αρνητικό mood της.Πρόσθετος παράγοντας επιλογής ήταν ότι μου έκανε κλικ.
Επίσης να αναφέρω ότι την κοπέλα μόλις την είδα μου φάνηκε οικεία γνωστή και τώρα που γράφω αυτήν την κριτική μου ήρθε η θεία επιφώτιση ότι πρόκειται για την Λαρίσα που είχα πάρει στο ισόγειο του Φυλής 71 και έγραψα την από 20/05/2017 κριτική με τον τίτλο "Φουλ της Λαρίσα". Αν και εκεί ήταν πιο λευκή προφανώς λόγω γαλακτωμάτων.Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αυτή είναι μιας και είχε από τότε εξαφανιστεί αρκετά σύντομα και την είδα μόλις εχθές. Και η πρώτη εμπειρία μου μαζί της ήταν σχεδόν μία απο τα ίδια.
Η Χριστίνα λοιπόν είναι Ρουμάνα,αθίγγανη, νόστιμη εμφανισιακά,κοντή,λεπτή,με μελαμψό δέρμα,όμορφα δυομισάρια στήθη με σκούρα άλω,ανοιχτούς οφθαλμούς και μαύρα μακριά μαλλιά. Όπως την είδα στο σαλόνι κατσούφα,έτσι μπήκε και στο δωμάτιο πριν προλάβω να γδυθώ ακόμα. Ενοχλούμενη απο την θερμοκρασία του δωματίου φώναξε την τσατσά και άναψε το air-condition που ήταν κλειστό. Δεν καταλάβαινε ούτε Ελληνικά,ούτε Αγγλικά. Δεν μου είπε καν το όνομα της. Το έμαθα από την υπηρεσία όταν σε κάποια φάση την φώναξε απο το σαλόνι να συντομεύει. Απλά περιορίστηκε να μου δείξει αμέσως το κρεββάτι να ξαπλώσω παρακάμπτοντας κάθε προσπάθεια μου για προκαταρκτικά.
Σε κάποια φάση την είδα να πέρνει το λάστιχο για να το περάσει στο πεσμένο πέος μου.Της έδωσα να καταλάβει πως επιθυμώ και ότι είχα κάνει διαφορετική συνεννόηση.Ξεφύσηξε νευριασμένη,πήρε ένα μαντήλι καθάρισε το πέος και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι αρκετά μονότονο,στεγνό και ανιαρό μηδαμινής ηδονικότητας. Εγώ περιορίστηκα απλά να χαιδεύω τα στήθη της μιας και στο μουνάκι της δεν είχα πρόσβαση μιας και ήταν καθισμένη με σφιγμένα μπούτια. Μετά από σύντομο χρονικό διάστημα πέρασε και το πλαστικό.
Στην στάση του 69 μόλις κατάλαβε τι εννοούσα, πήρε θέση χωρίς πρόβλημα και απόλαυσα το μουνάκι της όσο αυτή με μαλάκιζε και περιοδικά με τσιμπούκωνε.
Μόλις ήρθε η ώρα του σεξ την είδα να ψάχνει γρήγορα κάτι να σηκώνεται και να φορά τα εσώρουχα της.Εγώ νόμισα ότι είχε σκοπό να με παρατήσει στα κρύα του λουτρού και πρόβαλλα κάποιες αντιρρήσεις φωναχτά μαλώνοντας την.Μετά απο λίγο επέστρεψε με το τζελ που είχε ξεχάσει και όπως ήταν μέσα στην μίρλα άρχησε να με ξεχέζει στα Ρουμανικά,δείχνοντας με το δάχτυλο της τον κρόταφο της υπονοώντας ότι δεν πάω καλά.
ΟΚ της λέω. Ξεκίνα να τελειώνουμε αυτήν την φορά χωρίς άλλες διακοπές. Αυτή ήθελε να περάσουμε σε κανονική στάση κάνοντας μου νόημα αλλά εγώ επέμενα να ανεβεί πάνω μου.Τελικά έδειξε να συμβιβάζεται πλην όμως απλά κάθισε στο πέος μου χωρίς να τον βάλει μέσα της. Με την πολύ μανούρα είχε καταφέρει να με κάνει να πάρω την κατιούσα.
Τελικά την πήρα σε μία και μοναδική στάση, την ιεραποστολική. Αφού τον έπαιξα λίγο και απέκτησε στύση,σκλήρυνε αρκετά και της τον έβαλα μέσα της. Αυτή απλά καθόταν σαν κομοδίνο και κοιτούσε στο άπειρο με βλέμμα απλανές όσο εγώ την γαμούσα.Πολλά γλυψίματα στις σκουροχρωμες θηλές του στήθους της δεν ήθελε.Μάλιστα όσες φορές το έκανα αυτό δεν θα κρύψω ότι ένας πόνος στον αυχένα με έπιασε μιας και είχα στραβολαιμιάσει λόγω τον άβολων στάσεων που έπαιρνε.
Μου είπε στα Ρουμανικά ότι είναι δέκα λεπτά και με ξενέρωσε περισσότερο.Κάπου εκεί την φώναξε και η υπηρεσία με το όνομα της. Αφαίρεσα το προφυλακτικό και άρχισα να την χουφτώνω στο μουνί της όσο αυτή συνέχισε να κοιτάει στο άπειρο.Εν τέλει την έχυσα στο κορμί της κατορθώνοντας να ολοκληρώσω αυτήν την εντελώς παθητική,άνευ δικής της συμμετοχής παράτριψη όπως θα έλεγε γνωστό μελός του bou.
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο παρά μόνον ότι μάλλον πήρα την ίδια κοπέλα στο δεκάρικο.Τα μόνα θετικά της συνεύρεσης ήταν το 69 και το cob. Κατά τα άλλα η κοπέλα ήταν μέσα στην μίρλα όλη την ώρα και της έφταιγαν τα πάντα το κλιματιστικό,το τζελ, η καπότα στο στοματικό, η καταπόνηση στην ανάβαση απο πάνω. Αν δεν έχετε την υπομονή να αντιμετωπίσετε κάτι παρόμοιο στο δωμάτιο καλύτερα επιλέξτε κάποια άλλη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2017
συμφωνω και επαυξανω.σημερα μπηκα στο βλημα αυτο.ειναι για πολλες κλωτσιες.βιαζεται.εχει σαπια βυζια.δεν αφηνει πιασιμο μουνιου ουτε πολλα πολλα.μουρμουριζει στη γλωσσα της προφανως βρισιες.βασικα ειναι ενα σιχαμα για τον καιαδα
03 Σεπτεμβρίου, 2017
Ήρωας!Χαρά στην υπομονή σου που έφτασες μέχρι να χύσεις!Προσωπικά θα την έστελνα στο κουζινάκι από τη... σέντρα,τόσο για σώσω τα ευρώ μου όσο και την ψυχική μου υγεία!
04 Σεπτεμβρίου, 2017
......

...... Επαiων ΚαπέλοΚαπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3