Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156339
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρά γκαρντάσια και μη ,
Μετά από μερικές καλές κριτικές που διάβασα εδώ μέσα είπα και εγώ να συναντήσω την Εβελίνα. Είναι από Ρουμανία (Από ότι λέει) , ωραία κοπέλα , πολύ ωραίο μεγάλο φυσικό στήθος (με τα νούμερα δεν τα πάω καλά) , λίγα κιλά παραπάνω στην κοιλιά , προφανώς τα τρίγωνα πανοράματος της άρεσαν , και ωραίο κώλο.Προσωπάκι γλυκό αλλά αυτά είναι και υποκειμενικά.
Μπήκα στο δωμάτιο όπου περίμενα αρκετή ώρα , προφανώς κάποιος συναγωνιστής είχε πάρε μεγάλο πρόγραμμα. Μπαίνει στο δωμάτιο , και ανεβαίνει με μια κίνηση πάνω μου στην κοιλιά , όπου κάνει λίγο Social έναρξης ταυτόχρονα με χαδάκια , τριψίματα με τον κώλο στον πούτσο και πολλά χαμόγελα , και λίγο αργότερα το χέρι πίσω από την πλάτη της όπου έπαιζε μαζί του για να τον κάνει τούρμπο.Ταυτόχρονα μου πετάει τις βυζάρες στην μούρη μου όπου ασχολήθηκα λίγη ώρα γιατί απλά δεν μπορείς να τους αντισταθείς.
Πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα , και πίπα καλή με γλειψίματα , και φιλάκια στις μπάλες. Με ρωτάει πως θέλω να το κάνουμε , της ζητάω να ανέβει πάνω για να έχω άμεση θέα και πρόσβαση στα τέλεια βυζιά της. Κίνηση καλή. Λίγο ανοιχτή οπότε δεν ένιωθα και πολύ εύκολα , το βοήθησε λίγο με το χέρι από ένα σημείο και μετά. Χαμόγελο πάντα και όλα καλά. Τελείωμα σε αυτήν την στάση και έπειτα αγκαλίτσα για gfe εμπειρία.
Μετά το πέρας Social άλλης τόσης ώρας. Προφανώς δεν περίμενε κανένας γιατί ήταν σίγουρα 5-10 λεπτά έξτρα μόνο για το Social . Έξυπνη κοπέλα , αν δεν είσαι ο τύπος τώρα τελείωσα σπάσε από το δωμάτιο να πάω σπίτι μου , σίγουρα θα βρεις κάτι να πεις ενώ χαλαρώνεις.
Είμαι λίγο μακρυά από Θεσσαλονίκη και επισκέπτομαι σπάνια αλλιώς σίγουρα θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
CTonDuty
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
316
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, παλαιμαχος, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού