Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Χριστινα είναι μια νεαρη ρουμανα κορασιδα γυρω στα 25 ετη, είναι αδυνατη με μακρυ καστανο μαλλι και με ωραο κορμι,
η κορασιδα εχει πανέμορφα γκριζοπράσινα ματια και με το ισιο μαλλι της όταν το λυνει στο δωματιο μεταμορφώνεται
σε ένα αγγελο, δεν ξερω αν θα συμφωνήσετε μαζι μου αλλα εχει πολύ σεξι προσωπο με το μαλλι λυμενο.
Στο σαλονι η Χριστινα βγαινει μουτρωμενη και κακοκεφη θα ελεγα, πως είναι η Σονια στη φυλης ? καμια σχεση.
Εδωσα το 10ρικο και μπηκα στο δωματιο η κορασιδα δεν αργησε να ερθει, δεν γνωριζει ελληνικα η αγγλικα και η συννενοηση είναι
δυσκολη.Μου εκανε με χειρονομια ότι εχω μεγαλο πουτσο κατι που δε μου αρεσε, μου φορεσε καποτα και μου εκανε μια
επιφανειακη πιπα 15-20 δευτερολεπτων, της ειπα να ανεβει από πανω αλλα αρνηθηκε,την εβαλα να κατσει στα τέσσερα και αφου εβαλε
μια χουφτα κρεμα στο μουνι στηθηκε με τα ποδια κλειστα, χωρις να την γαμαω δυνατα γυρισε με νευρα και μου ειπε πιο σιγα,
την γυρισα σε κανονικη σταση, εκανα κινηση να γλείψω τις ομορφες σκουρόχρωμες ρωγες της αλλα τραβιοταν και μου ελεγε πιο σιγα,
δεν τις χαρηκα τις βυζαρες της.... ξαπλωσα πανω της οπου εβαλε τα χερια της μπροστα στο στηθος μου, μετα από 5-6 λεπτα γαμησιου
με ρωτουσε αν finish ? όχι βεβαια της ειπα και συνεχισα να την γαμαω με την κορασιδα να μουρμουράει κατι στη γλωσσα της
προφανως με εβριζε καταλαβαίνοντας τον τονο της φωνης και το υφος της... όταν ειδε ότι δεν σηκώνομαι να φυγω εκατσε και γαμηθηκε τελειως παθητικα,
την εχυσα αφου πιεσα τον εαυτο μου για να χυσω και τελος.. σηκωθηκε εφυγε και δεν ειπε ουτε ένα γεια.

Συμπερασματικα η Χριστινα είναι μια ομορφη κοπελα με ωραιο κορμι και αρκετα σεξι προσωπο όταν αφηνει λυτα τα μαλλια της,
δυστυχως τα λυνει μεσα στο δωματιο και όχι στο σαλονι, όταν τα εχει μαζεμένα φαινεται καπως αγρια.
Περασα πολύ ασχημα μαζι της, στο τοπ 3 των φολων που εχω φαει, δε θα σας πω να μην πατε και να μην δωσετε το 10ρικο σας
σε αυτή, μπορει απλα να μην ταιριαξα μαζι της να μην ηταν η μερα της να ειχε τσακωθεί με το γκομενο δεν ξερω τι άλλο
ελπιζω να περασετε καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2017
φιλε θεωρω οτι ισως δεν ταιριαξατε αλλα και νευρα να ειχε επρεπε να σου φερθει καλυτερα
02 Σεπτεμβρίου, 2017
Δεν σε πρόλαβα να σε διαβάσω.Την πήρα την ίδια μέρα αργότερα απο εσένα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2