Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου βρεθήκαμε πάλι με τον φίλο μου τον Σιδερά στα σοκάκια της Φυλής καταλήξαμε στην Βερόνικα την οποία είχα σταμπάρει 2 κριτικές πρίν.

Ρωτάμε την τσατσα αν κάνει σαντουιτσάκι μιάς και προσφέρει πρωκτικό και μόλις πήραμε θετική απάντηση δώσαμε τα παράβολα.
Να πώ πως όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και περιμέναμε κάνα 5λεπτο να αδειάσει κάποιο για να μπούμε. Επιπλέον χρόνος αναμονής στο δωμάτιο μέχρι να έρθει η κοπέλα γύρω στα 30 λεπτά.

Η Βερόνικα είναι γύρω στα 23 όπως ανέφερε η ίδια με ύψος στο 1.60 με πολύ ωραίο πρόσωπο και οδοντοστοιχία.
Έχει κόκκινα μαλλιά και διάφορα τατουάζ.
Είναι πολύ γλυκιά και κάνει ότι της πείς χωρίς μα και μού. Έχει σιλικονάτα βυζιά και ωραίο σε γενικές γραμμές σωματάκι μιάς και στον κώλο και τα μπούτια υπήρχε μια σχετική χαλάρωση.
Είχε όμως μια πορνοσταρική - πρόστυχη εμφάνιση που προδιαθέτει για κόλπα τρελά.

Απ'οτι κατάλαβα απο αυτά που άκουγα έκανε μπανάκι μετά απο κάθε πελάτη. Προσοχή στους παντρεμένους βάζει αρκετό άρωμα και όταν πήγα σπίτι ακόμα μου μύριζε.

Μπήκε λοιπόν η κοπέλα στο δωμάτιο και μας άρχησε ένα τσιμπούκι αυτή στα γόνατα στο πάτωμα και εγώ με τον φίλο μου όρθιοι με τα 2 εργαλεία μας στο στόμα της ταυτόχρονα αλλά και ξεχωριστα.
Μετά ανεβαίνουμε στο κρεβάτι και την παίρνουμε και απο τις 2 τρύπες. Εγώ πάνω ο φίλος κάτω και το αντίθετο. Εγώ να την πηδάω και ο φίλος να της δίνει τσιμπούκια και άλλα τέτοια σκηνικά.
Το κουλουράκι της όπως και η μπροστινή τρυπούλα περιέργος ήταν αρκετά σφιχτές.

Η κοπέλα ήταν συζητήσημη, πολύ ευχάριστη και πρόθυμη να μας ικανοποιήσει στο έπακρο. Η όλη φάση θύμιζε τσόντα.

Μειονέκτημα είναι πως ξέρει πολύ λίγα Ελληνικά αλλά τα Αγγλικά της είναι σε αρκετά ικανοποιητικό επίπεδο και συννενοήσε άνετα μαζί της.
Μου είπε πως είναι απο Ρωσία αλλά αμφιβάλω γιατί τα Αγγλικά της δεν είχαν καθόλου Ρώσσικη προφορά.

Το μόνο σίγουρο είναι πως θα την επισκεφτούμε και πάλι μιάς και ενδύκνειτε για τέτοια παιχνίδια.

Baby if you read this message please tell me with P.M. what perfume do you wear.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Dirty69, TZOYLI και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού