Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις έσκασε στο δωμάτιο πριν ένα μηνά , μου ήρθε στον εγκέφαλο το άσμα Μπιμπελό μου, μπιμπελό μου είσαι ζάλη στο μυαλό μου.Μπιμπελό μου, μπιμπελό μου όταν σ’ έχω στο πλευρό μου πάω να τρελαθώ. Όπως καταλαβαινετε ειναι κοντούλα σαν μπιμπελό σαν γκόμενα τσέπης , μικροφερνει,με ωραίο πρόσωπο και χαρακτηριστικα μάτια .Η συναντηση εγινε στο τσακ μπαμ και στην επικοινωνία άψογη Το ζουμί της υπόθεσης καθαρή κοπέλα μπανακι και κατευθείαν στην μάχη, πίπα υγραίνει τον ιθύφαλλο όσο πρέπει με ζαλακια για να πάρει φωτιά και όταν σε κοιτάει με τις μάταρες της ειναι έτοιμο το πουτσοκεφαλο να καρφωθεί στο λαρύγγι της.Η πιο ωραία στάση να γαμάς αυτό το κοντοπουτανο ειναι ξαπλωμένη μπρούμυτα στο κρεβάτι και εσύ να το καρφώνεις από πάνω της στο μουνάκι μιλάμε είχα ξαπλώσει και στην πλατουλα της και την έτρωγα στο λαιμουδακι ,της τράβαγα που και που φιλιά μιλάμε άλλο επίπεδο με είχε φτιάξει,άλλα και στα τέσσερα μου άρεσε η αίσθηση στο στενό μουνάκι της όπως και ανασκελα στην ακρη του κρεβατιου με τα ποδιά ψηλά και κλειστά να τα κρατάς από τους όμορφους λευκοπους αστραγάλους και να το καρφώνεις .Σε γενικές γραμμές ειναι μπιμπελό και το παίζεις εύκολα και τα χρήματα που ζητάει από θέμα εμφανίσεις και συμμέτοχης, συμπεριφοράς ειναι μια αξιόλογη περίπτωση .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.585
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Anderssen_, Blade_runner και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού