Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
"Που βρέθηκες εσύ εδώ;",ήταν η πρώτη κουβέντα της Λάνας μόλις με είδε μπροστά της.
Εδώ και λίγο καιρό είχε συνηθίσει να με βλέπει σε επαρχιακή πόλη όπου δούλευε και όπου έπαιρνε 30άρι και 40άρι με τα εξτρά,όχι 10άρικο όπως εδώ.
Ωραία Ρωσίδα μιλφ,καλό κορμί,απαλή επιδερμίδα (ας είναι καλά αυτό το αθάνατο Ρωσικό dna!) καυλωτικά μαυρισμένο.
Αν και σαν πελάτης της υποτίθεται ότι με πρόσεξε,ήταν τυπική και με τρόπο βιαστική.
Ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε εμένα κάνοντας τη σύγκριση από κει που την έπαιρνα όλο το καλοκαίρι.
Προκαταρκτικά με χάδια και φιλιά στο λαιμό και στο στήθος,αυτά ήταν όλα κι όλα και αμέσως μετά έκατσε έξυπνα ανάμεσα στα πόδια μου όταν άρχισε την πίπα αλλά τουλάχιστον δεν τραβιόνταν όταν την δακτύλιαζα.
Προσπάθησε να με τελειώσει έτσι αλλά τη σήκωσα,την έβαλα πισωκολλητά και στήθηκε καλά.
Έχει στενή αίσθηση,έκανε και τα παιχνιδάκια της με το πρόσωπο και μ'αυτά που έλεγε στη γλώσσα της,4-5 γερά σπρωξίματα και αυτό ήταν σε διάρκεια τουλάχιστον 10λεπτη.
Δεν βιάστηκε να φύγει και πιάσαμε λίγο την κουβέντα.
"Δεν κάθομαι άλλο εγώ Μεταξουργείο θα πάω πάλι επαρχία,καλή δουλειά περισσότερα λεφτά".

Καλή περίπτωση μιλφ για 10 ευρώ και σίγουρα πολύ καλύτερη στα περισσότερα που έχει δοκιμαστεί.
Απλά δείχνει με τον τρόπο της ότι δουλεύει για όσο πληρώνεται ξέροντας ή πιστεύοντας ότι αξίζει παραπάνω.
Σαν να σε τιμωρεί που τολμάς να την παίρνεις με 10 ευρώ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάνα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Bonecrusher, Flaros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού