Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63769
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρωστάω και εγώ την κριτική μου. Κλείνω ραντεβού ευκολα καθώς απαντάει αυτή στα τηλέφωνα. Ερχεται με μία μικρή καθυστέρηση που όμως ειδοποίησε πρώτα. Περιμένω στο δωμάτιο και με λούζει κρύος ιδρώτας τι θα συναντήσω. Χτυπάει η πόρτα και βλέπω ενα αγγελικό πρόσωπο.Παθαίνω κοκομπλοκο και συνέρχομαι απότομα. Χαμογελαστή και ευδιάθετη. Δηλώνει 22 χρονών και τόσο πρεπει να είναι. Από σώμα κοντούλα αλλά πολύ σφικτή. Τα καπούλια της ακόμα τα θυμάμαι στο 69 πόσο σφικτά ήταν. Ολοκάθαρη με τα άκρα της περιποιημένα και χαμογελαστή. Δεν κάνει CIM, CIF και πρωκτικό και μαγκιά της. Πολύ γλυκό πλάσμα με ρώσικη φάτσα αλλά πανέμορφη. Από χαρακτήρα διέκρινα ότι έχει και καλό χαρακτηρα και είναι καλοσυνάτη. Στα του σεξ είχαμε δυο γύρους με καλή πίπα και 69 και εναλλαγές στάσεων με αυτη από πάνω να δίνει ρεσιτάλ με το στήθος της που είναι φυσικό και πανεμορφο. Συνοψίζοντας προκειται για ένα πανεμορφο και γλυκό πλάσμα που γυρνάς στο δρόμο να το κοιτάξεις, με πολύ καλό σώμα (για τα γούστα μου) με καλό χαρακτήρα, χαμογελαστή και ιδιαίτερα αισθησιακή στο κρεβάτι. Το απόλυτο GFE για εμένα. Θα την ξαναβλεπα σίγουρα. Κουκλα μου αν το διαβάζεις αυτό συνέχισε όπως είσαι και να προσέχεις. Φιλιά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
425
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntarntalover, Than86, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Χμμμ;
"..Δεν κάνει CIM, CIF και πρωκτικό και μαγκιά της.."
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1