Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο όρος MILF έγινε , κυρίως , γνωστός χάρη στο American Pie, το 1999,και από τότε μπήκε φόρα παρτίδα στο mainstream λεξικό. Ωστόσο, δεν συγκρίνεται με τον νέο όρο που γίνεται trend και είναι το WHIP. Τα αρχικά του όρου σημαίνουν Women Ηot, Ιntelligent, Ιn (their) Prime), δηλαδή «Γυναίκες, καυτές, έξυπνες και στα καλύτερά τους χρόνια». Ο νέος όρος δημιουργήθηκε από την συγγραφέα Μπίμπι Λιντς, η οποία τον πρότεινε στο This Morning, υποστηρίζοντας πως είναι πιο ακριβής και ενθαρρυντικός.
Ας το πιάσουμε όμως από την αρχή. Βρίσκομαι για δουλειές στη Θεσσαλονίκη, και όπως κάθε σοβαρός άντρας, που βρίσκεται εκτός έδρας, θέλω να πηδήξω. Μεσημεράκι και κατευθύνομαι σε γνωστή μασαζερί, της οποίας την τσατσά (η γνωστή «χοντρή» και ο νοών νοείτω) γνωρίζω εδώ και χρόνια από προηγούμενα ταξίδια στην πόλη. Τρώω την φόλα μου εκεί με μια 35αρα καλούτσικη που μπήκε όμως στο δωμάτιο ψιλοντίρλα, κι έχω μείνει μεσημεριάτικα όχι αγάμητος αλλά ακόμη χειρότερα κακογαμημένος. Ψάχνω στο ίντερνετ μπας και βρω κάτι καλό, αλλά τα C/G είχαν όλα ψεύτικες φώτο και φοβήθηκα παπά, και τα C/T ήταν όλα 200αρια με έξτρα (κώλος , CIM κλπ), και τα απέρριψα. Κάπου εκεί παίρνω μάτι την γκόμενα. ΟΚ Μιλφάκιας δεν είμαι αλλά λέω δεν γαμιέται, τι είχαμε τι χάσαμε ψωλέω σε ξεχάσαμε. Στο φινάλε να κλάψω το 80αρι. Τηλέφωνο, συνεννόηση εύκολη και ραντεβού σε κεντρικό γαμιστρώνα της πόλης με αρχαιοελληνικό όνομα. Φτάνω λίγο πιο νωρίς, στέλνω αριθμό δωματίου και σε λίγο καταφθάνει κι αυτή. Μπαίνει αεράτη, το κοζάρισα κι εγώ το πακέτο από την αρχή, και δεν έπεσα έξω. Σαραντάρα δεν είναι, πλησιάζει λογικά τα 50. Σωματάκι πολύ ωραίο για την ηλικία της, βυζί δυομισάρι και φοβερά γαλαζοπράσινα μάτια. Στο κρεβάτι τα κάνει όλα. Πίπα για σεμινάριο, τον παίρνει όλο μέσα κι αν μπορούσε θα έπαιρνε και τα αρχίδια μέσα, κώλος δουλεμένος αλλά τον αλφαδιάζει καλά και στήνεται ωραία, γαμιέται λυσσασμένα και δεν κωλώνει πουθενά. Ότι γουστάρεις να στο κάνει θα στο κάνει. Κώλο, τελείωμα στο στόμα, τελείωμα στο πρόσωπο, στα τέσσερα, εσύ από πάνω, αυτή από πάνω, κι οι δυο από πάνω (όχι ντάξει το παραγάμησα τώρα…). Είναι μαγκάκι κι έχει άποψη και την λέει και περνάει ευχάριστα κι η ώρα ανάμεσα. Συνολικά λοιπόν αξίζει, γιατί είναι σκυλί του πολέμου, το ζει και δεν νιώθεις όταν φεύγεις ότι σε κοροϊδέψανε. Δεν είναι κανένα πιπίνι ούτε καμιά μοντέλα, αλλά ψημένη γυναίκα στις καύλες της απάνω, που ξέρει να γαμιέται. Κάτι τέτοιες βγάζει η Θεσσαλονίκη και σας λένε μετά ερωτική πόλη.
Στη γενική συμπεριφορά, επικοινωνία, διάθεση στο σεξ και σχέση απόδοσης/τιμής έβαλα 7 γιατί το σύστημα δεν αφήνει παραπάνω.
Αυτά. Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
TG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, GALLAS και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2017
"κι οι δυο από πάνω (όχι ντάξει το παραγάμησα τώρα…)" Ναι! Έγραψες...
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Κουλ εύγε συναθλητή Ναι!
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ iuakoya & Dirty69 : Σας ευχαριστώ πολύ σύντροφοι και αντεύχομαι.
TG
The Godfather
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3