Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθές βράδυ κατά τις 11 και βαριόμουν και είμουν καυλωμένος, οπότε το δεύτερο με έκανε να κοιτάξω εδω τι παίζει απο φυλής μια που μένω κοντά, και πρόσεξα οτι ένας σύντροφος ανέφερε οτι αυτή εδω η κοπελίτσα είναι με κέφι και διάθεση, οπότε πήγα, η τσατσά είναι πολύ φιλική μια χοντρούλα, και με ξέρει, η κοπέλα βγήκε στο σαλόνι, κανονική σε ύψος ίσιο μαύρο μαλί μέχρι τους ώμους, λεπτή κάπως με μικρό βυζάκι περίπου λίγο πιο μεγάλο απο τη χούφτα με ωραίες ρώγες, θα έλεγα οτι μοιάζει με κοπελίτσα του γυμνασίου...Το πρόγραμμα ανακοινώθηκε απλό, δηλαδή όχι κωλαράκι η ελεύθερο στοματικό, και το μόνο έξτρα που άκουσα ήταν 69 και ισπανικό, τώρα πως θα γινόταν ισπανικό με τέτοιο μικρό βυζάκι μου κινεί τη περιέργεία.
Περνάω λοιπόν, και έρχεται μετά ολο χάρη, συστηνόμαστε, δεν έχει βγάλει ακόμα το μαύρο κυλωτάκι και πέφτει πάνω μου στο κρεβάτι, αρχίζει και με φιλάει στο στήθος και ανεβαίνει φιλάει στο λαιμό, και στο αυτί απο πίσω, παρόμοια τη φιλάω και εγω, και χαιδε΄θω παντού, χουφτώνω τα μικρά βυζάκια, το ωραίο κωλαράκι είναι σφιχτή με ωραία επιδερμίδα, τη ρώτησα και μου λεει είμαι 20, και νοιώθει οτι μεγάλωσε πολύ !
Μετά με ρωτάει θέλεις πίπα, αμε λεω, μου περνάει το προφυλακτικό, και κατεβαίνει ανάμεσα στα πόδια μου, οπου κάνει μια κανονική πίπα χωρίς κάτι ιδιαίτερο αλλά καλή. Κατόπιν με ρωτάει πως θέλεις και μου λέει τις στάσεις, διαλέγω πισωκολήτο, είχε βγάλει το κκυλωτάκι, και μου επιδικνύει προκλητικά κουνώντας ένα φανταστικό κωλαράκι, πολύ όμορφο το βάζω και διαπιστώνω οτι το μουνάκι της είναι σφιχτό και νοιώθω ωραίο γαμήσι, μετά απο λίγα λεπτά και χωρίς να με βιάζει έχυσα ενω κοιταζόμασταν στο καθρέπτη, παρατήρησα οτι έχει ένα τατουάζ στο δεξί πόδι χαμηλά κάπως έντονο.
Εδω να κάνω μια επισύμανση, φαίνεται οτι οι κοπέλες που προσφέρουν 69 στο πρόγραμμα δεν χρησιμοποιούν τις παλιοκρέμες απο κάτω και έτσι μπορείς να νοιώσεις τη τριβή με το μουνάκι τους, χωρίς να γαμάς τον αέρα που είναι και οι περισότερες περιπτώσεις, μόλις δω κάποια εγω να βγεί απο δωμάτιο στο σαλόνι και να κρατάει το διαβολικό μπουκαλάκι με το κωλοgel η την αλοιφή, έφυγα κατ ευθείαν έστω και να μου αρέσει..
Φιλάκι στο στόμα απο την Αλεξάνδρα και αποχώρησε, όταν έφευγα ήταν σχεδόν 12 και πρόλαβα την αλλαγή υπηρεσίας και κοπέλας με μια ξανθιά, θα επανέρθω φυσικά. Η Αλεξάνδρα είναι πάρα μα πάρα πολύ ευγενική και ευχάριστη στο απλό της πρόγραμμα και την προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους αρέσουν τα νέα δροσερά κοριτσάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zookero, drifuckalot, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού