Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νέος στο forum παλιός στο κουρμπέτι !!! Αλλά ακόμα δεν έχω πάθει πολλά για να μάθω μάλλον !!! Όπως είπα ποιο πανό αν έδινα 200€ θα τα έκλαιγα ! Είχα διαβάσει ότι είναι πολύ αδύνατη η Αλεξάνδρα αλλά δεν περίμενα τόσο κ αντί να κάνω μεταβολή έκανα ένα βήμα εμπρός κ μπήκα ! Ευγενική κ χαμογελαστή με αρκετά καλό μπλα μπλα ! Στα του αγώνα πίπα καλή τον ρουφάει αρκετά κ παίζει αρκετά κ με @@ αφού ήρθε στα ίσια του το φιλαράκι μου εκεί κάτω της είπα να με καβαλήσει όπως κ έκανε ! Στένο μουνακι με δυσκολεψε στην αρχή για να μπω δεν χρησιμοποίησε κάποιο λιπαντικό παρά μονάχα σάλιο , με τελείωσε γρήγορα ..... πήγα για ντουζακι κ ξάπλωσε περίμενα να κάνει το ίδιο αλλά μπα .... Μασαζάκι κ πάμε για δεύτερο γύρο εκεί ξενέρωσα .... ξεκινάει πιπα όλα οκ κ μετά κάθεται στα 4 όπως της ζήτησα , αλλά δεν ήξερα ! Μου ήρθε μια μυρωδιά υδροτηλας όποτε σταμάτησα πλήρωσα κ έφυγα !

Η κοπέλα του γραφείου άψογη με δυο τηλεφωνήματα έκλεισε το ραντεβού !

Ελπίζω να μπόρεσα να βοηθήσω κ εγώ με την σειρά μου !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
rakalos1212
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
804
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, azazel, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Φίλε,η Αλεξάνδρα ειναι καλη και πολύ καθαρη κοπελα ,ομως με αυτά που γραφεις το θεωρώ πολύ παραπλανητικο! Κεφάλι σε τοίχο!
02 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχω κάποια εμπάθεια γράφω αυτό που συνάντησα στο ραντεβού που έκανα !
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Γιατι ρε φιλε εσυ δεν ιδρωνεις;; οτι να ναι.Η Αλεξαντρα ειναι δυνατο μωρο κανει τα παντα εκτος που δεν αφηνει δακτυλα.
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Επειδη εινΙ ακομα καλοκαιράκι, κανονικα θα πρεπει πελάτης και εκδιδόμενη να κάνουνε ντουσακι στο ημίχρονο. Αν δεν εγινε, φάουλ τοτε.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4