Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από μια σύντομη βόλτα, κ αφού στα περισσότερα που είδα στο μεταξουργείο η πιτσιρικαροαγκουροπαρέα είχε κάνει οποιαδήποτε σκέψη για κατάθεση να είναι απαγορευτική, έφτασα εδώ. Ψιλοκαθαρό το μέρος, ελάχιστος κόσμος, κ η Χριστίνα. Μια σλάβα πιτσιρίκα, ομορφούλα, που μου θύμιζε μια παλιά μου συμμαθήτρια. Λέω δε γαμιέται, 10 ευρώ είναι. Δεν τα κράταγα να φάω 3-4 σουβλάκια καλύτερα?
Ο χώρος ψιλοκαθαρός, αλλά μικροσκοπικός, βρωμούσε γενικά, ούτε τραπεζάκι να αφήσεις τα πράγματά σου, τίποτα. Περιμένω, σκάει η πιτσιρίκα με ένα ύφος βαριεστημένο. Ξαπλώνει, ξαπλώνω δίπλα της, αρχίζει κ μου τον χαιδεύει να μου σηκωθεί. Χωρίς να με κοιτάξει, χωρίς να κάνει κάτι, εκεί μηχανικά μου τον κουνάει. Μετά από λίγο, περνάει καπότα, χωρίς να έχει έρθει σε στύση ο πούτσος μου κ μου παίρνει την πιο αδιάφορη κ ρυχή πίπα ever. Δεν περνάνε 20 δευτερόλεπτα κ μου κάνει "πώς θες?". Τέσπα, την ξαπλώνω κ της τον χώνω, η τύπισσα κοιτούσε τον τοίχο, εκεί ακούνητη, αδιάφορη ... άμα άνοιγα μια τρύπα στο τραπέζι μου, καλύτερη συμμετοχή θα είχε. Βαρέθηκα, οπότε έκανα μια προσπάθεια να χύσω τουλάχιστον στα γρήγορα. Στο 3-4λεπτο τελειώνει, σηκώνεται κ φεύγει.
Έφαγε μια μούντζα καθώς μου έκλεινε την πόρτα, ντύθηκα, πήρα τη μηχανή κ εξαφανίστηκα βρίζοντας.

Είχα 10 χρόνια να περάσω από οίκο στο μεταξουργείο, τώρα κατάλαβα γιατί 10e οι υπηρεσίες. Δεν ξαναπατάω. Μακρυά. Για κομοδίνο καλή ίσως να είναι, για ιερόδουλη με την καμία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pipinokinigos28, fouxter, ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2017
Υπάρχουν κοπέλες όλων των ηλικιών στο Μεταξουργείο που ιδρώνουν τη φανέλα,πήγες κι έπεσες πάνω στη φόλα... Money Mouth Είναι κρίμα κι άδικο να αφορίζουμε όλην την περιοχή!Σαφώς στη Φυλής και στα στούντιο έχεις πιο ποιοτικές επιλογές,το Μεταξουργείο θέλει αρκετό ψάξιμο αλλά έχει και καλές επιλογές...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1