Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα από μια βολτα στα περιξ και μια δεν κυκλοφορουσε τιποτα που να μου κανει κλικ επισκεφτηκα για 4η φορα την Αννα καθοτι ηθελα να αποφυγω φολα στην εναρξη της φθινοπωρινης σαιζον
Για μια ακομα φορα απολαυσα υπηρεσιες επιπεδου αλλα όχι οπως τις προηγούμενες φορες οσον αφορά το feeling.
Εφτασα στο τελος της βαρδιας και ισως αυτο να φταιει που η αποδοση της Αννας δεν ηταν οπως με ειχε συνηθίσει.
Μπηκε στο δωματιο και πριν την αρχισω στο μπαλαμουτι κοιταξε το ρολοι της και μου λεει "ηλθε η αλλη κοπέλα". "Και λοιπόν". λεω, "εγω ειμαι πελάτης δικος σου και οχι του σπιτιου".
Προφανως κάποια πίεση θα πρέπει να ασκειται στις κοπελες να μην ξεπερνουν τα ορια της βαρδιας τους
Η συνεδρια εξελιχτηκε οπως τις προηγουμενες φορες ως προς το τεχνικό μερος, να μην τα ξαναλέω.
Απλά ενοιωθα οτι η Αννα ήταν αγχωμένη αν και δεν με ξεπεταξε.
Το αντίθετο μάλιστα, στο 69, που ξέρει οτι μου αρέσει, καθισαμε παρα πολυ ώρα, απλα το μυαλο της ήταν και αλλου. Ισως να σκεφτονταν οτι θα την μαλωσουν.
Τις αλλες φορες το μυαλο της ηταν μονο σε μενα.
Παντως απολαυσα για ακόμα μια φορά το υπεροχο αψεγαδιαστο κορμακι της.
Εχει απο τα πιο ωραια κολαρομπουτακια. Τα βυζακια της ειναι τρυφερα σαν περιστερακια, πουπουλένια και στητά ταυτόχρονα
Το συμπερασμα ειναι οτι η Αννα αποτελει μια σιγουρη επιλογη που θα
ικανοποιησει και τους πιο απαιτητικους που θελουν gfe.
Απλα μην πάτε μετά τις 5μμ.
Ειδα στα πεταχτά την καινουργια κοπελα (Αλεξανδρα), από εμφανιση καλη
Καλο φθινόπωρο με επιτυχημενες συνουσίες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, fouxter, CodeR και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού