Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τατιανα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη μαλλον Μολβαδη η Ρωσιδα με μετριο σε ομορφια προσωπο με ομορφα ματια αλλα με καπως αγρια χαρακτηριστικα , ισιο μακρυ καστανοξανθο μαλλι , ωραιο φυσικο στητο μικρο στηθος , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι! Ποιημα ο κωλος της και γενικα το στησιμο της στα τεσσερα! Στο σαλοναρισμα ειναι ψυχρη και τυπικη και δεν σε προδιαθετη για καλο γαμησι.Εχει και θετικες αλλα και αρνητικες κριτικες.Αποφασισα να την τεσταρω.Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69.

Εδωσα το μπλε παραβολο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Με εξεπληξε θετικα με την καλη διαθεση που εδειχνε στο δωματιο.Μιλαει καποια Ελληνικα αλλα και Αγγλικα.Αυτη εβγαλε το στρινγκακι της και εγω την εβαλα να ξαπλωσει πανω μου.Αυτη αρχισε να μου γλυφει αργα και αισθησιακα τον λαιμο μου και εφερνε το προσωπο της σε αποσταση αναπνοης απο μενα! Αλλα τα γλωσσοφιλα τα απεφευγε ευγενικα.Το καυλι μου ακουμπουσε στα μουνοχειλα της! Οι καυλες ειχαν ανεβει και η στυση ηταν κατοσταρα! Αυτη μου εγλειφε τα βυζακια και εγω χουφτωνα την κωλαρα της και εβαζα δαχτυλο στο υγρο μουνακι της χωρις αυτη να παραπονεθει.Καποια στιγμη κατεβηκε απο πανω μου και ειδε με τρομο την καυλωμενη μου πουτσα! Ειχε τρομαξει με το μεγεθος της πουτσας μου! χαχα...Την επιασε απο την βαση και την κοιτουσε! χαχα...Μου εκανε παντως πολυ ωρα προκαταρκτικα.Την σταματησα για να παμε στο κυριως μενου γιατι ο χρονος περνουσε.Παντως η κοπελα δεν εδειχνε ουτε ιχνος βιασυνης!

Της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και να ξεκινησει την πιπα.Αυτη ξαπλωσε απεναντι απο μενα και αρχισε το γλυψιμο.Η πιπα της ειναι μετρια.Αλλα φαινεται οτι προσπαθει.Προσπαθησε να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Με μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι χωρις αυτη να παραπονεθει.Αυτη με πιπωνε και εγω εβλεπα το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Αυτη ειχε τουρλωσει τον κωλο της και εγω εβλεπα το ροδοκοκκινο μουνακι της και την καταλευκη κωλοτρυπιδα! Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ξυρισμενο της ροδοκοκκινο μουνακι! Εχει πολυ ωραιο μουνακι και καταλευκη κωλοτρυπιδα! Αυτη ειχε τρελαθει απο καυλα και εβγαζε δυνατα βογγητα! Της εγλειφα το μουνακι και αυτη επαιζε με τα μαλλια μου! Το πιπινακι ειχε τρελαθει!...χαχα...

Πρωτη σταστη της τον καρφωσα σε ιεραποστολικη σταση.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε αληθινα καυλωτικα επιφωνηματα! Την γαμουσα και την εγλυφα σε λαιμο και βυζακια.Αυτη μοσχομυριζε! Ηταν πεντακαθαρη! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Αυτη αντεχε και δυνατες διεισδυσεις.Θα ηταν ομως αμαρτια να μην εστηνα τετοιο κορμι στα τεσσερα! Αυτη στηθηκε καλα στα τεσσερα και εγω αρχισα να της τον χωνω.Αυτη εδειχνε να ποναει και εβγαζε βογγητα.Της τον καρφωσα ολο μεσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω.Την γαμουσα και της εριξα μερικα κωλοχαστουκακια αλλα δεν θελει χαστουκακια...χαχα...Την γαμουσα και την ειχα πιασει απο τα μαλλια χωρις αυτη να παραπονεθει.Την γαμουσα δυνατα και μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Εχυνα μεσα της και την χουφτωνα στα βυζακια της.Βγηκα απο μεσα της και αυτη ξαπλωσε ανακουφισμενη για να χαλαρωσει απο το δυνατο ξεμουνιασμα...χαχα...Μετα η κοπελα εβαλε το στριγκακι της , εφτιαξε το μαλλι της στον καθρεπτη , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τατιανα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με πολυ ωραιο κορμι αλλα μετριο προσωπο.Στο προσωπο δηλαδη χανει λιγο.Σε καμια περιπτωση δεν ειναι ασχημη η κοπελα αλλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας ομορφιας προσωπου.Παντως εχει ομορφυνει σε σχεση με τον πρωτο καιρο που ειχε πρωτοεμφανιστει.Το κωλι της ειναι το δυνατο της σημειο και το στησιμο της στα τεσσερα.Κανει μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικα.Η πιπα της μετρια αλλα αρκετης διαρκειας.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα και ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Ενταξει γλωσσοφιλα δεν δινει και μπαλακια δεν γλυφει.Δηλαδη περιοριζεται σε κανονικο προγραμμα , οπως αλλωστε ανακοινωνεται στο σαλονι.Παντως μου φανηκε αγαπησιαρικο και ρομαντικο κοριτσι.Χωρις να εννοω κατι πονηρο σε καμια περιπτωση.Εγω περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Ηταν σαν να γαμουσα την γκομενα μου.Η κοπελα κανει και social time.Αυτο το γραφω για τους αγαπουληδες...χαχα...Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2017
Μια φιλική παρατήρηση:

Οταν κάποιος γράφει "κωλάρα" πρέπει η γκόμενα να έχει κώλο σε μέγεθος μεγάλο. Έστω μεσαίο προς μεγάλο.

Η κοπέλα αυτή εχει πολυ καλοσχηματισμένο κώλο αλλά μικρό.

Δε μπορώ να δεχτώ το τίτλο "κωλάρα", ειναι παραπλανητικός.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1