Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο "χαμουτζής" Αθηναίος τρέχοντας Money Mouth πανικόβλητος ρωτά τον σεκιουριτά στην είσοδο του γνωστού Hotel της Μοναστηρίου στη Θεσσαλονίκη : "O Γιάννης το μπουγατσάδικο είναι σε απόσταση περπατήματος?" - "Αφήστε το (τι να πει ο άνθρωπος που με είδε κουστουμαρισμένο Κουλ να τρέχω σαν τον Γιουσέιν Μπολτ? Προσκύνημα ) είναι ανοιχτός ως τις τρεις" Κεφάλι σε τοίχο! (Since he was small had no luck at all ... nothing come easy to him ... "Queen") - "Ο Μπαντής?" - "Χρειάζεστε μέσο, πηγαίνετε καλύτερα στο 'Αθηνά' Β.Ολγας που είναι ανοιχτό 24/24" - "Μερσί, θα μου φωνάξεις ένα ταξάκι?" και του σκάω ένα τάληρο παρακαταθήκη αν τον ξαναδώ σε μελλοντική μου πορνοεξόρμηση. "βεβαίως μισό - μου λέει κοιτάζοντας μαγνητισμένος το 5άευρω". Εδώ που φτάσαμε σκέφτηκα η διακριτικότητα μας μάρανε, τουλάχιστον να φύγουμε αξιοπρεπώς και να ντερλικώσουμε καμιά μπουγάτσα Γλώσσα Έρωτας να ρεφάρουμε την καταστροφή ... Κεφάλι σε τοίχο!

Και όμως το γραφείο ΕΙΝΑΙ άψογο Σπασίκλας ευγενέστατοι επαγγελματίες, ακριβείς, καλά θα κάνανε κάτι τουπεδιάρικα γραφεία εν Αθήναι να πάρουν μαθήματα συμπεριφοράς Γερο-μύστης. Στις φωτογραφίες σας αρέσουν οι καμπύλες του κώλου στις φωτογραφίες που προβάλουν ενισχυμένες από το σκάψιμο των δικέφαλων κάτω από τον κώλο? σας αρέσει αυτό το χυμώδες πουτα - κοντοπουτανάκι που παίζει με το μουνάκι του με τον κώλο στο θεό τεντωμένο και λες "δε γαμιέται που δε προσφέρεται η πίσω πόρτα θα το κάνω γλυφιτζούρι θα το γλύψωωωωωωω Ναι!"

Ε λοιπόν ξεχάστε τα Γαμήσου

Ξύπνιος από τις 4.30 να πάρω το πρώτο πρωινό για την συμπρωτεύουσα να βγάλω το μεροκ(λ)άματο και τρέχοντας μεταξύ πελατών και συμβολαίων, η γεροπορνοπαππούληδες της βορείου πορνοσέκτας Μεγάλο χαμόγελο με λυπήθηκαν και ήρθε αυτή η ψυχή ο Blizardeye να περισυλλέξει το άυπνο ναυάγιο... Στο δε κινητό ως πολεμικός ανταποκριτής ο SithLord έστελνε συμβουλές από τη σκονισμένη πορνοβίβλο του. "Πάρε φοιτήτρια" μου είπε, "φοβάμαι για φόλα του λέω πάω σε επαγγελματία", ευτυχώς το έσωσα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου

Incall στην πόρτα του δωματίου όρθωσε το 1,60-- της η "Ρουμάνα" Αλεξάνδρα (Αλβανάκι την κόβω Χμμμ;, αλλά στα αρχίδια μου να γαμήσω ήθελα όχι να κάνω μάστερ στις διεθνείς σχέσεις ας ήταν και σκοπιανή), μου όρμηξε με γλωσσόφιλο βαθύ και ένα κοπλιμέντο (ευγενής) ΑΛΛΑ με 3,5kg άρωμα Money Mouth όσοι έχετε γυναίκες και πελάτες να δείτε μετά, μην αναρωτηθείτε γιατί οι μεν θα σας χωρίσουν και οι δε θα χαμογελάνε σαν ηλίθιοι Ματάκι ...

Η κοπέλα ΕΧΕΙ διάθεση και χαμόγελο ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ, ΕΧΕΙ χάσει όμως και πάνω από 10 κιλά από την εμφάνιση που βλέπετε στις φωτό, αφού οι Συμπρωτευουσιάνοι φίλοι μας την επισκέπτονται καθημερινά όπως οι μύγες το κρέας ... χτυπάει 15 ραντεβού την ημέρα.

Ο κώλος έχει χάσει τις καμπύλες του, ακολουθούν και τα λεμονάκια στηθάκια της που έχουν γίνει ακόμη μικρότερα ... Το δε μουνάκι της μικρό σαν teenager. Είπαμε πιπίνια γαμάμε αλλά ... Δεν είναι πια η εμφάνιση των φωτό που φαντασιωνόμουν να την σηκώσω όρθια κόντρα στον τοίχο και να... Κατσικογάμης Ο Harry (Dirty κατά τα παππούδια) έχει το ελάττωμα της διακριτικότητας, ως εκτούτου προσπαθούσα να βρω plan Β (σαν την κυβέρνηση) να σώσω την κατάσταση. Καπέλο

Ντουζάκι και με περίμενε χαμογελαστή στο κρεββάτι και αρχίζει με τη γλώσσα μία μαεστρική πίεση στα αρχίδια με πολύ καλό γλύψιμο, και στη συνέχεια μία βελούδινη πίπα, υγρή, με ελάχιστο χεράκι για ανακούφιση και πίεση των χειλιών στη βάλανο. Το plan Β σχηματίστηκε πίπα, CIM, μασαζάκι και μπουγάτσα Σπασίκλας , γαμήσι γιοκ ο Harry δε γαμά δημοτικό Λύπη .

Το τέλος ήρθε CIM αργά και βασανιστικά όπως πρέπει σε μία πίπα σεμινάριο για κάθε παντρεμένη Ελεεινίδα. Γερο-μύστης

"Μερέντα έχεις να βάλω στη μπουγάτσα κρέμα" Ναι! ρωτώ στο Αθηνά. Κάτι στο βλέμμα μου τους έκανε να με εξυπηρετήσουν χωρίς πολλά πολλά αλλά με χαμόγελο. Χριστέ μου είπα μέσα μου αυτό ΕΙΝΑΙ καλύτερο και από το σεξ, αρχίδια Μαλακία το καλύτερο θα ήταν να βάλω την μερέντα πάνω σε μία κωλάρα και να τη γλύφω και να την Κατσικογάμης , αλλά φευ ...

Ταυτόχρονα έφτανε στο μπιουγατσάδικο και ο "από μηχανής θεός" ξανθό θήλυ πάνω σε σκούτερ και όχι μηχανή.

Και τώρα πάω να βρω στην Αθήνα τη Michel που δουλεύει σαν Kira να ξεχαρμανιάσω κομπρεσσάροντας θεικό κώλο, υπέροχα (baros - troubakhs - γασπαρης)

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flybywire, Ettore, wired77 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2017
Ακολουθήσατε την τακτική "το μη χείρον,βέλτιστο" Γερο-μύστης
Τι χειρότερο θα σας συνέβαινε με το ΑΠΘ; Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
31 Αυγούστου, 2017
Φοβερή περιγραφή φίλε... Αλλά μερέντα και κωλαράκι είναι συνδυασμός που ξυπνά οδυνηρές μνήμες Money Mouth Μεγάλο χαμόγελο
21 Απριλίου, 2018
Το κοριτσι ηρθε Αθηνα και ψαχνουμε παλιες κριτικες. Αλλα διαβαζοντας σε μαλλον πρεπει να ξαναπαω σχολειο . Ταινια του Αγγελουλου μου θυμιζει το γραπτο σου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3